Poprzedni artykuł: Filip Chajzer pierwszy raz tak szczerze opowiedział o dramacie po śmie... Następny artykuł: Robi to w nocy większość z nas, a może to doprowadzić do... utraty wzr...

Ósma Gala Kosmetyku Wszech Czasów za nami - zobaczcie relację!

Kobieta, , tagi: Hit Wizażanek, gala KWC 2017
Już po raz ósmy rozdaliśmy nagrody Kosmetyku Wszech Czasów najlepszym kosmetykom na rynku w 19 kategoriach! Były też dwie nagrody specjalne - kto je zdobył?

23 marca 2017 roku w warszawskim PinUp Studio poznaliśmy tegorocznych laureatów tytułu Kosmetyku Wszech Czasów. Warunkiem otrzymania tytułu KWC jest średnia ocen co najmniej 4 (w 5-punktowej skali) oraz minimum 100 recenzji. Tym razem wyłoniono najlepsze produkty w 19 kategoriach, takich jak makijaż oczy, pielęgnacja specjalna oraz kosmetyk naturalny. Sprawdźcie pełną listę nagrodzonych kosmetyków!

Galę poprowadziła przepiękna Małgorzata Rozenek-Majdan, a nagrody wręczyła dyrektor Wizaz.pl, Dorota Szostek-Rejowska. Tego wieczoru poznaliśmy też nowego laureata w kategorii Hit Wizażanek - decyzją użytkowniczek została nim matowa pomadka do ust w kredce marki Golden Rose. Nagrodę specjalną otrzymała też Ewa Grzelakowska-Kostoglu czyli Red Lipstick Monster. Została doceniona za kreowanie trendów beauty, rzetelność w testach kosmetyków i zbudowanie ogromnej społeczności. To jednak nie koniec wyróżnień!

Tegoroczną Ambasadorką KWC została Izabela Sajda znana jako suzeta. Iza została nagrodzona za wyjątkową aktywność w KWC - suzeta jest autorką ponad tysiąca rzetelnych recenzji, regularnie wzbogaca też katalog o interesujące nowości. Z powodu przeziębienia suzeta nie mogła być z nami tego wieczoru, przygotowała jednak krótki filmik z podziękowaniami, który został wyświetlony gościom w trakcie imprezy.

Podczas Gali miała też miejsce premiera wyjątkowego projektu - Trendbooka Wizaz.pl, w którym znalazły się najważniejsze trendy urodowe na rok 2017. Na zdjęciu redaktor naczelna Wizaz.pl, Aneta Wikariak z prowadzącą Galę, Małgorzatą Rozenek-Majdan.
Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Imprezę uświetnił muzycznym recitalem Sławek Uniatowski. Goście mieli okazję spróbować przekąsek serwowanych przez restaurację San Lorenzo, natomiast o odświeżające drinki zadbała marka Carlo Rossi.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie pełną relację z Gali! Zachęcamy także do obejrzenia nagrania video z imprezy

Polecany film

Not found

Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje