Poprzedni artykuł: Tych urodowych trików nie stosuj! Możesz stracić rzęsy i dobry wzrok:( Następny artykuł: Też oszukujecie na Instagramie?:) Zobaczcie, jak powstają „idealne" zd...

Nagrody "Najlepsze dla Urody 2016" rozdane! Jakie kosmetyki zostały wyróżnione?

Kobieta, , tagi: kosmetyki, event
Świetne produkty, gwiazdy i niezwykły koncert. Tak redakcja "Urody Życia" i jej goście świętowali rozdanie tych prestiżowych nagród.

9 marca w Klubie Polskiej Rady Biznesu w restauracji Amber Room odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie „Najlepsze dla urody 2016”, miesięcznika „Uroda Życia”.

Spośród ponad 1000 zgłoszonych produktów, wprowadzonych na rynek w 2016 roku, jury konkursu przyznało nagrodę 20 najlepszym produktom.


Oto laureaci:

Galę poprowadziła Anna Maruszeczko i Marzena Rogalska, a Mieczysław Szcześniak wraz z zespołem specjalnie na ten wieczór przygotował niezwykły recital.

Restauracji Amber Room zachwycila gości nie tylko wspaniałymi wnętrzami, ale i smacznymi przekąskami. Kwiaty dla laureatów, kwiatowe ozdoby na stoły oraz upominki dla gości przygotowała kwiaciarnia Daisy.life, a oprawę dyplomów dla laureatów LabLab.

A w naszej galerii możecie zobaczyć także inne gwiazdy, które pojawiły się na gali. 

Foto: ONS


Zobacz także

Nasze propozycje