Poprzedni artykuł: Tamara Arciuch po raz trzeci została mamą! Chłopiec czy dziewczynka? Następny artykuł: Poznajcie najaktywniejszą Recenzentkę listopada!

Gdzie aplikować perfumy, aby ich zapach utrzymywał się na długo? Nie chodzi o szyję i nadgarstki, a...

Kobieta, , tagi: perfumy
Coco Chanel mówiła, że perfumy powinno się aplikować tam, gdzie chciałybyśmy być całowane... Ale to miejsce nas zakoczyło!

Kiedy już trafimy na swój ulubiony zapach, marzymy o tym, aby pozostał z nami jak najdłużej. Mówi się, że sprzyja temu aplikowanie go na nadgarstki, szyję i za uszami, czyli tam, gdzie wyczuwamy tętno.

Zobaczcie także:  Pierwsze własne perfumy. Za którymi tęsknimy najbardziej? 

Prawda jest taka, że zapach najlepiej się utrzymuje w miejscach, gdzie jest ciepło, czyli im wyższa temperatura ciała, tym lepiej dla zapachu. Okazuje się, że najlepszym miejscem jest... pępek. Poza tym, że jest to ciepłe miejsce, to jeszcze jego kształt sprzyja utrzymaniu aromatu perfum. Należy więc je aplikować i nie wcierać, a pozostawić do wchłonięcia. 

Czy zimą ten trik się sprawdza? Oczywiście! Delikatnie unosząca się woń doskonale sprawdzi się także przy noszeniu swetrów, nie wspominając już o sylwestrowych kreacjach. Pomyślcie sobie tylko o efekcie, kiedy ktoś Wam położy głowę na kolanach;)

Jeżeli chcecie jeszcze wzmocnić zapach perfum, aplikujcie je na zgięcia kolan i łokci. Jednak pryskajcie tam tylko sprawdzone perfumy, które na pewno nie wywołują u Was podrażnienia. 

Kto od dzisiaj zacznie stosowanie perfum na pępku? A może już od dawna znacie ten trik? 

Zobaczcie także:  Przepis na perfumy, które zrobisz sama!

Foto:  Instagram

zdjęcia: iStock

Oto perfumy polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:26

Zobacz także

Nasze propozycje