Poprzedni artykuł: Masz 25 lat i jesteś singielką? I dobrze! Zobacz, w jakim wieku najczę... Następny artykuł: Listek bazylii, jogurt naturalny, woda utleniona - jakie jeszcze sposo...

Gdzie dotykać faceta, żeby oszalał na twoim punkcie?

Kobieta, , tagi: seks, związek
Wiele z nas wychodzi z założenia, że mężczyzna ma tylko jedno czułe miejsce. A to błąd! Dzięki tym sztuczkom on już nigdy nie zapomni seksu z tobą!

Jak dotykać faceta, żeby był nieziemsko podniecony? Wcale nie chodzi tylko o jedno miejsce ;) Nie zapominajmy o tym, że nawet największy twardziel jest niezwykle wrażliwy na delikatne pieszczoty także w innych zakamarkach ciała. Warto więc nie rezygnować z rozpalającej zmysły gry wstępnej na rzecz szybkiego i namiętnego seksu.

Gdzie dotykać faceta, żeby oszalał na twoim punkcie?

To nic złego, że macie na siebie ochotę i najchętniej od razu zerwalibyście z siebie ubrania oraz utonęli w rozkoszy, ale wszystko po kolei. Jeśli naprawdę chcesz sprawić, żeby facet oszalał na twoim punkcie, seks to nie wszystko! Bardzo ważną rolę odrywa gra wstępna, pozwalająca wzajemnie odkrywać swoje czułe miejsca, ale również zbliżająca was do siebie pod kątem emocjonalnym. Stopniowe rozpalanie zmysłów pozwoli na wytworzenie się niewidzialnej, wspaniałej więzi, dzięki której wspólny seks da wam jeszcze więcej rozkoszy.

Przeczytaj także: Wystarczą te trzy słowa, a każdy facet od ciebie ucieknie...

Jednym z najlepszych sposobów jest rozpalający, zmysły masaż. Tu świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju olejki, czy rozgrzewające żele do masażu, np. o zapachu wanilii, która jest bardzo silnie pobudzającym afrodyzjakiem. Możecie także użyć jadalnej czekolady, która ma nie tylko oszałamiający zapach i smak, ale również nadaje skórze piękny kolor i świetnie ją nawilża. Wykonany takim kosmetykiem masaż wręcz zachęca do namiętnych pocałunków i zlizywania nadmiaru smakowitego kremu z ciała partnera.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, gdzie dotykać mężczyznę, żeby oszalał z rozkoszy.

Przeczytaj także: 5 niezawodnych sygnałów, że jemu chodzi tylko o seks!

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:35

Zobacz także

Nasze propozycje