Poprzedni artykuł: Nie poznalibyście tej gwiazdy "Zmierzchu"! Nikki Reed bardzo schudła i... Następny artykuł: Kasia Nosowska po 17 latach wzięła ślub! Kim jest i jak wygląda jej mą...

Wiemy, gdzie kupić tanie prezenty na święta. Jest lepiej niż w promocji -55% w Rossmannie!

Jeżeli szukasz niedrogich prezentów na święta, koniecznie zajrzyj do drogerii Hebe! Znajdziesz tam zestawy upominkowe dla całej rodziny.

Pierwszy katalog prezentów właśnie ruszył! Ceny są zaskakująco niskie, a dodatkowo obowiązują korzystne rabaty. Na przykład zestaw Rimmel: Tusz Extra Super Lash oraz puder Stay Matte kupisz teraz za 29,99 zł. Takie duo normalnie kosztowałoby nas 24,99 zł za tusz oraz 28,99 zł za puder, czyli razem 53,98 zł. Jak widać, różnica jest ogromna. Co jeszcze znajdziemy w katalogu Hebe?

Świąteczny katalog prezentowy Hebe - co warto kupić?

Katalog ma 77 stron i znajdziemy w nim wszystkie dostępne w drogerii Hebe zestawy prezentowe. Zestawy obejmują każdą kategorię beauty: perfumy, pielęgnację, włosy, makijaż. Spokojnie, znajdzie się też coś dla mężczyzn :).

Dlatego jeżeli szukacie czegoś, co nie obciąży za bardzo waszych portfeli, zajrzyjcie do naszej galerii. Wybrałyśmy najlepsze propozycje prezentów :).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:13

Zobacz także

Nasze propozycje