Poprzedni artykuł: Konkurs VIVA! Photo Awards rozstrzygnięty! Następny artykuł: Jest najmłodszą i najszybszą podróżniczką. Zwiedziła prawie 196 krajów...

7 miejsc na seks w twoim domu (łóżko wykluczone!)

Kobieta,
Łóżko to nuda! Zobacz, gdzie możesz się kochać, by w Waszym związku znów było namiętnie.

W długich związkach (ale nie tylko!) łatwo popaść w rutynę. Seksowną koszulkę zamieniasz na flanelową piżamę a przy kolacji przeglądasz Facebooka, bo doskonale wiesz, co On ma do powiedzenia. Gorzej, gdy nudno robi się też w łóżku. Dlatego zmień scenerię waszych miłosnych igraszek, a może uda ci się poczuć ten dreszczyk emocji, który towarzyszył wam na początku związku. Gdzie się kochać, żeby poczuć się jak bohaterka romansu?

1. W łazience

Łazienka otwiera przed tobą niezmierzone możliwości. Możesz kochać się od tyłu, opierając się o umywalkę, możesz pieścić się w wannie w pianie albo zaliczyć szybki numerek pod prysznicem. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wypróbować wszystkie te sposoby za jednym razem. Ale jeśli masz dzieci, pamiętaj, żeby zamknąć drzwi na klucz. Nie chcesz przecież, żeby wasze igraszki zostały przerwane: „Mamusiu, chce mi się siusiu”.

2. Przed lustrem

Im większym, tym lepiej. A może powiesicie je na suficie? Przyglądając się sobie i swojemu partnerowi, poczujesz się jakbyś podglądała obcych ludzi albo oglądała gorący film porno ze sobą w roli głównej. Na niego widok twojego ciała też działa jak najlepszy afrodyzjak.

3. Przy drzwiach albo przy oknie

 Jeśli masz żyłkę hazardzistki albo lekkie skłonności do ekshibicjonizmu, kochaj się na granicy sfer prywatnej i publicznej. Chociaż nikt cię raczej nie usłyszy, ani nie zobaczy, zawsze jest szansa, że staniesz się bohaterką fantazji sąsiadów.

4. Na schodach

Dzięki różnej wysokości, schody świetnie nadają się do eksperymentów oralnych. Zamieniajcie się więc miejscami i... rolami.

5. Na kanapie albo na fotelu

Ale nie na szybko przed telewizorem! Wykorzystaj kanapę do długich pieszczot, a fotel do intymnych pozycji, pozwalających ci patrzeć na partnera.

6. Na dywanie

Przecież jest idealnie miękki, więc nadaje się do wszelkich... masaży. Poczujesz się w nim prawie jak w łóżku, a jednak bardziej dziko, jakbyś kochała się na łonie natury. 

7. Na stole albo na barze

Zanim zdobędziesz się na odwagę, żeby zrobić to w miejscu publicznym, np. w toalecie w restauracji, poćwicz ostry seks na stole, który pozwoli jemu odnaleźć twój punkt G, a tobie zrobić na nim wrażenie wyrafinowanej uwodzicielki. Może na tę okazję włożysz szpilki (i nic więcej...), a przed pieszczotami zaserwujesz mu kolację z winem? Na deser będzie musiał chwilę poczekać. 

Foto: iStock

zdjęcia: Free

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:06

Zobacz także

Nasze propozycje