Poprzedni artykuł: Co to była za noc! Zobaczcie od kulis imprezę Flesz Fashion Night 2016 Następny artykuł: Ch...owa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. WYWI...

Nudzą cię tradycyjne tatuaże? Zobacz TE - geometryczne

Zastanawiacie się nad wykonaniem tatuażu? Przychodzimy do Was z kolejną porcją oryginalnych wzorów. Tym razem stworzył je rosyjski artysta, który jednocześnie wprowadza nowy termin w sztuce - dygimatyzm.

Kiedy już decydujemy się na trwałą ozdobę na ciele, chcielibyśmy aby była ona oryginalna i abyśmy nie wstydzili się jej do końca życia. Z pomocą przychodzą nam inspiracje zaczerpnięte z internetu.

Zobaczcie także:  Tatuaż zamiast operacji plastycznej

Warto zapoznać się z pracami rosyjskiego tatuażysty, Stanisława Wilczyńskiego, który tworzy minimalistyczne, geometryczne wzory, a jego inspiracją jest rosyjski ruch suprematyzm, którego podstawą jest dążenie do maksymalnego uproszczenia form, a głównie do zerwania z narracją i przedmiotowością w sztuce (źródło: Wikipedia).

Wilczyński jednak wprowadza jeszcze bardzo interesujące podejście do tatuażu, jakim jest digimatyzm, czyli połączenie słowa "digital" i "suprematyzm". Artysta tłumaczy na swojej stronie, że jest to termin opisujący czyste, abstrakcyjne kształty utworzone za pomocą technologii cyfrowych.

Prezentowane przez niego tatuaże na Instagramie znajdują się głównie na rękach, ale doskonale prezentują się również na karku, czy obojczyku. Z taką samą ochotą decydują się na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panowie jednak zazwyczaj wybierają większe wzory. 

Okazuje się, że z wykorzystaniem jedynie kresek i kółek można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, które będą cieszyły nasze oczy do końca życia. Zdecydowałybyście się na wykonanie podobnego wzoru, czy może wolicie bardziej popularne obrazki? 

Zobaczcie także:  Tatuaż na nadgarstku. Przegląd napisów

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:00

Zobacz także

Nasze propozycje