Poprzedni artykuł: Lidl i Biedronka zmieniają godziny pracy z powodu koronawirusa Następny artykuł: Nowy pomysł na biznes Viki Gabor rozwścieczył fanów

Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał synów i wywołał burzę na Instagramie

Dominik Abus z „Gogglebox. Przed telewizorem” pochwalił się uroczym rodzinnym zdjęciem oraz tym, jak zajmuje dzieciom czas podczas epidemii. Fani podzieleni.

Kultowe show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” wylansowało wielu celebrytów, jak kipiącą energią Agnieszkę Kotońską, zjawiskową Ewę Mrozowską, charyzmatyczną Sylwię Bombę, rozśmieszającą do łez Izabelę Zeiske, łamiącego tabu Jacka Szawiołę, przystojnego Krzysztofa Ufnala, czy Big Boya, którego spektakularną metamorfozą żyła cała Polska. Jednak w „Gogglebox” są również bohaterowie, którzy są mniej aktywni w mediach społecznościowych, jak np. Strongman Krzysztof Radzikowski, czy partnerujący mu w show TTV Dominik Abus. Jak się okazuje, to właśnie Dominik wywołał ostatnio na Instagramie niemałe zamieszanie, a wszystko przez rodzinne zdjęcie wykonane podczas epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał synów

Dominik Abus to bez wątpienia jeden z najsympatyczniejszych komentatorów w „Gogglebox. Przed telewizorem” i choć mężczyzna w telewizji występuje u boku swojego przyjaciela Krzysztofa Radzikowskiego, a kilkukrotnie na wizji towarzyszył im również najmłodszy syn gwiazdora TTV, to mało kto wie, że Abus i jego ukochana Iga Muszakowska doczekali się aż trzech synów.

W związku z panującą epidemią koronawirusa Dominik i jego rodzina spędzają czas w domowym zaciszu, jednak w weekend nie mogli się powstrzymać i idąc w śladyMałgorzaty Rozenek-Majdanwybrali się na rodzinny spacer do lasu.

Mój team spędza niedzielę w lesie – napisał na swoim instagramowym koncie Dominik Abus. Życzymy Wszystkim Zdrowia w tym trudnym okresie – dodał.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy byli nieco zaniepokojeni złamaniem zakazu o niewychodzeniu z domów.

Chrońmy bliskich i nie chodźmy po żadnych lasach – pisze jedna z internautek.

Przyłącz się do akcji „zostaję w domu” – pisze inna.

Chłopaki, jest zakaz wstępu do lasów – komentuje kolejny.

Nie zabrakło również słów spierających celebrytę.

Fajna z was rodzinka – pisze jedna z fanek.

Zdrowia dla całej rodzinki życzę – dodaje inna.

Z rodziną na spacerze to proszę uważać na ludzi chorych, ale powietrze świeże się należy – komentuje kolejny.

A co wy sądzicie o rodzinnym spacerze Dominika? Przesadził

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:57

Nasze propozycje