Poprzedni artykuł: Ślub jak z marzeń: wybierz, gdzie powiesz 'tak!' Następny artykuł: Program edukacyjny 'Być jak Ignacy' wraca z drugą edycją!

'Gotowi na wszystko. Exterminator' w kinach już 5 stycznia!

Kobieta, , tagi: film
Chcecie dobrze rozpocząć nowy rok? Już teraz zaplanujcie wyjście do kina na polską komedię, która bawi do łez:)

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy. To wszystko pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

gotowi na wszystko. exterminator

Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary „Lizzy” (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista „Makar” (Piotr Rogucki) przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty członek zespołu – „Cypek” (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

Pewnego dnia powracają jednak dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora z dawnych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i ich związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki „Makara” ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:53

Zobacz także

Nasze propozycje