Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska opowiada o diecie podczas okresu. Nie uwierzycie w je... Następny artykuł: Pamiętacie słodką Stephanie z 'Pełnej chaty'? Teraz już nie wygląda ta...

Pamiętacie matkę Michała Wiśniewskiego? Muzyk pochwalił się jej metamorfozą

Kobieta, , tagi: metamorfozy
Swego czasu było głośno o stosunkach Michała Wiśniewskiego z matką, a raczej o tym, że nie mają kontaktu. Dzisiaj dumny syn chwali się metamorfozą matki. Jest nie do poznania!

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Musiał znieść m.in. samobójstwo ojca oraz chorobę alkoholową matki. W trakcie największego rozkwitu jego kariery dość dużo mówiło się o tym, że nie utrzymuje kontaktu ze swoją matką, ale sytuacja mocno się zmieniła... Zresztą nie tylko ona.

Polecamy:  Ta rodzina chodziła razem na siłownię. Sześciopaka dorobił się nawet... dziadek

michał wiśniewski z mamą grażyną wiśniewską

Metamorfoza Grażyny Wiśniewskiej, matki Michała Wiśniewskiego

Jakiś czas temu Grażyna Wiśniewska wyznała, ze pokonała nałóg. Udało jej się również naprawić relacje z synem.

Nie piję już 14 lat. Jestem z siebie bardzo dumna i nawet mi to ciężko nie przychodziło, chociaż miałam styczność z alkoholem, bo u Michała zawsze tego było dużo jak goście przychodzili, ale wiedziałam, że nie wolno. Wiedziałam, że jak to zrobię, to z Michałem pożegnam się. Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy - mówiła w wywiadzie z Małgorzatą Ohme. 

Polecamy:  Ewa Chodakowska pokazała mamę! Co za figura

To jednak nie koniec zmian w jej życiu. Na twarzy matki Michała Wiśniewskiego dawniej odbijało się nadużywanie alkoholu, a teraz... nie uwierzycie, jak niewiarygodną metamorfozę przeszła! Nowa fryzura, makijaż permanentny... Syn jest dumny z jej nowego wyglądu. Pochwalił się jej zdjęciem na Instagramie. 

Od razu pojawiła się również fala przychylnych komentarzy. 

"Pięknie! Piękna twarz, oczy, brwi, ząbki. Wszystko pasuje idealnie. Super że po burzach wychodzi tęcza i że ludzie umieją się naprawiać. Dla mamy dużo zdrowia. ❤ "
"Woow niesamowita przemiana. Pięknie, po prostu pięknie. Pozdrawiam"
"Michał możesz być dumny!" - czytamy w komentarzach do zdjęcia na Instagramie.

Jak wam się podoba ta metamorfoza? Naszym zdaniem pani Grażyna wygląda zjawiskowo. 

Polecamy:  Była dziewczyna Antka Królikowskiego spotyka się z... jego rodzonym bratem. O kim mowa?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 14:21

Zobacz także

Nasze propozycje