Poprzedni artykuł: Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało? Następny artykuł: Anna Lewandowska udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie! Co zdradził...

Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat. Na co zmarł?

Kobieta, , tagi: śmierć
Dzisiaj zmarł dziennikarz, Grzegorz Miecugow. Przegrał walkę z nowotworem.

Grzegorz Micugow nie żyje. Dziennikarz zdobywał popularność w radiowej Trójce, TVP oraz stacji TVN, współtworzył stację TVN24. Prowadził m.in. pierwszą serię reality show "Big Brother", program "Inny punkt widzenia" oraz "Szkło kontaktowe". Wykładał również na uczelniach wyższych. Miał 61 lat i jak sam określał, "miał jeszcze sporo do zrobienia". Był żonaty i miał syna.

Polecamy:  Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało?

Na co zmarł Grzegorz Miecugow?

Dziennikarz od kilku lat zmagał się z rakiem płuc, z którym przegrał. Jak zareagował, kiedy dowiedział się o chorobie w 2011 roku? 

Poczułem wyraźnie, że moje dni są policzone. Nie w tysiącach, ale w dziesiątkach, setkach. (...) Wtedy, w lipcu, dowiedziałem się, że moje rozmyślania mogą być nagle przerwane, a ja jestem na to niegotowy. Nie wiem jednak, czy kiedykolwiek człowiek jest  gotowy... Ja nie byłem gotowy, żeby to przyjąć do wiadomości, że być może jesienią będzie po wszystkim. (...) Nie miałem zwierzęcego strachu, byłem pełen nadziei. Ciągle. Paliłem. Gdyby był ten zwierzęcy strach – to bym nie palił, prawda? - mówił w wywiadzie dla "Gali".

Od tego czasu wspominał o raku w wywiadach. Na spotkaniu autorskim w Darłowie w marcu tego roku mówił:

- Wiem, że ja kiedyś umrę, pytanie: wcześniej czy później. Mam jeszcze sporo do zrobienia. Tak czuję. Nie będę robił z tego tragedii, będę walczył- mówił w wywiadzie z naszemiasto.pl.

Polecamy:  Manikiurzystka uratowała życie swojej klientce, bo... zobaczyła pod jej paznokciem nowotwór!

To wielka strata. Dziennikarze wyrażają ubolewanie m.in. na Twitterze. 

Przyłączamy się do kondolencji.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:34

Zobacz także

Nasze propozycje