Poprzedni artykuł: Adrianna z „Królowych życia” wytatuowała sobie połowę twarzy Następny artykuł: Wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w programie „Dance, dance, dance”

Gwiazda wyszła z restauracji Magdy Gessler nie płacąc rachunku

Kobieta,
,
, tagi: Magda Gessler
Magda Gessler gości w restauracji „U Fukiera” największe sławy. Okazuje się jednak, że nawet im zdarza się wyjść, nie płacąc rachunku.

Magda Gessler nie może narzekać na brak klientów w restauracji „U Fukiera”. Po specjały tradycyjnej polskiej kuchni w obchodzącej swoje 30. urodziny knajpie, sięgają największe sławy, politycy, czy artyści z całego świata. Nie każdy dostrzega jednak, jaką renomą cieszy się to miejsce.

Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu  ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii – powiedziała w rozmowie z Agencją Newseria Magda Gessler.

Restauratorka i twarz stacji TVN opowiedziała również o tym, jakie nazwiska przekroczyły próg jej lokalu. Wśród nich znalazły się m.in. Sharone Stone, Halle Berry i Naomi Campbell. Ostatnia zachowała się iście po „gwiazdorsku”.

Zobacz także:Magda Gesller chudnie w oczach. Fani - "ale figura!"

Magda Gessler o gwiazdach w jej restauracji

Choć Magda Gessler opowiadała niegdyś o tym, jak zainspirowała Pedro Almodovara do nakręcenia filmu, co później okazało się nieprawdą, to z pewnością nie da się odmówić jej spotkań z największymi gwiazdami w restauracji „U Fukiera”. O wielu z nich restauratorka ma w zanadrzu ciekawe anegdoty.

Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie - mówiła Magda Gessler w rozmowie.

Choć sytuacje wydają się być wręcz niewiarygodne, to wszyscy wiemy, że Magda Gessler potrafi przyciągać tłumy. Nie każdy zdobył jednak sympatię królowej TVN.

Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić – przyznała restauratorka.

Zobacz także:Dlaczego faworki u Gessler są tak drogie? Wcale nie chodzi o jakość

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:25

Nasze propozycje