Poprzedni artykuł: Meghan Markle pokazała, jak wyglądają jej stopy. Nie takiego widoku ws... Następny artykuł: Alżbeta Leńska i Rafał Cieszyński wzięli ślub! Jaką suknię wybrała akt...

Przebranie Dody na Halloween robi furorę. Nikt nie wpadł na ten pomysł!

Kobieta, , tagi: Halloween, Doda
Przebranie Dody na Halloween nie jest straszne, a mimo to robi wrażenie i wywołuje uśmiech na twarzy :).

Halloween z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Gwiazdy organizują straszne imprezy, przebierają się za straszne stwory lub postacie z filmów i bajek, a później chwalą się tym w sieci.

W tym roku na polskim podwórku bank rozbiła Doda! Dosłownie zdeklasowała konkurencję. Jak się przebrała? 

Doda w słynnej stylizacji Gucci

Jeszcze do niedawna Doda nie miała pojęcia, jak się przebierze na Halloween. Dlatego zorganizowała konkurs, w którym poprosiła fanów o kilka pomysłów. Najbardziej kreatywny miał zostać nagrodzony biletem na jednej z koncertów wokalistki. Ale niestety konkursu nie wygrał żaden z fanów tylko... sama Doda.

Kreatywny, a zarazem bardzo zabawny kostium Dody zrobił furorę na jej Instagramie.

Jak widać nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale wszyscy, którzy bacznie śledzą karierę Dody, doskonale pamiętają sytuację, w której była ubrana dokładnie tak samo. Pamiętają również, co wtedy powiedziała. Doda od stóp do głów ma na sobie ubrania marki Gucci.

Ci, którzy nie kojarzą słynnego wideo z 2008 roku, lepiej zrozumieją tegoroczny kostium Dody na Halloween, oglądając ten filmik:

W naszej galerii możecie zobaczyć przebrania innych gwiazd. Która z nich waszym zdaniem wyglądała najlepiej w Halloween? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/dodaqueen

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:29

Zobacz także

Nasze propozycje