Poprzedni artykuł: Zawsze białe pranie - domowe sposoby, które się sprawdzają Następny artykuł: Produkty, które wydają się zdrowe, a nie są

Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2016

Kobieta,
To właśnie wczoraj stacja TVN zaprezentowała swoją ramówkę na kolejny, jesienny sezon. Na konferencji prasowej nie mogło oczywiście zabraknąć soczystych zapowiedzi najnowszych premier oraz gwiazd, które za kulisami wyraźnie dobrze się bawiły.

Kilkadziesiąt gwiazd, zapowiedzi kolejnych sezonów i nowych seriali oraz prezentacja stacji tematycznych – konferencja ramówkowa TVN to jedna z większych imprez branżowych tego lata, toteż nie mogło na niej zabraknąć największych gwiazd polskiego ekranu. Aktorki i prezenterki oczywiście nie omieszkały wykorzystać okazji i urządziły prawdziwą rewię mody. Za kulisami i na konferencji towarzyszyli im rzecz jasna panowie – bohaterowie seriali i prowadzący najpopularniejsze programy telewizyjne stacji TVN.

Wtorkowa impreza była okazją do zaprezentowania kilku nowości, jakie na ekranie pojawią się jesienią. Ulubione gwiazdy będziemy mogły oglądać m.in. w programie „Azja Express” prowadzonym przez Agnieszkę Szulim. Fanki seriali i kulinarnych klimatów może z kolei ucieszyć wieść o rychłej premierze serialu „Na noże”, w którym w głównego bohatera wcieli się Wojciech Zieliński. Emocje wzbudzi z pewnością program „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którego bohaterowie poznają się dopiero... w dniu ślubu. 

Prezentacja jesiennej ramówki TVN 2016 zebrała łącznie ponad 50 gwiazd, które za kulisami zachwycały nie tylko dobrym nastrojem, ale i świetnymi stylizacjami. Zobaczcie, jak prezentowały się na imprezie i kto z kim zapozował do wspólnego selfie na Instagrama.

Prezentacja jesiennej ramówki @tvn.pl 40 sekund przed wejsciem na scene... ⚡️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Filip Bobek (@filip_bobek)

Jesteśmy na prezentacji jesiennej ramówki @tvn.pl :) #impreza #ramówka #tvn #ready #now @obercanka @filip_bobek

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

#malgorzatakozuchowska #stunning #realstar ⭐️#redcarpet #ramowkatvn #ramowkatvn2016 #star #drugaszansatvn #omg

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika www.backstagepr.pl (@backstage_pr)

i po konferencji ... @agustinegurrola #malgosiaforemniak #mamtalent #tvn #ramowka #jury #chylińska #agnieszkachylińska ☺️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika AGNIESZKA CHYLIŃSKA FAN PAGE (@agnieszkachylinska)

A juz dzis konferencja TVN.. Zapraszam na snapchat ---> gilonowo :) #tvn#ttv#ramowkajesienna#gilon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:13

Zobacz także

Nasze propozycje