Poprzedni artykuł: Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o dość szokującą "przysługę"... Następny artykuł: Naukowcy nie mają wątpliwości- ta kobieca figura gwarantuje szczęście...

H&M Loves Music: Moje Miasto 2019 - znamy szczegóły festiwalu

Kobieta, , tagi: H&M
Już w czerwcu H&M zaprasza na kolejną odsłonę festiwalu H&M LOVES MUSIC: MOJE MIASTO. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia.

Przed nami aż 3 weekendy z najlepszymi polskimi twórcami. Festiwal H&M LOVES MUSIC: MOJE MIASTO to 6 dni pełnych muzyki, którą uwielbiamy. Impreza startuje 7 czerwca w Warszawie. Jacy artyści wystąpią?

H&M LOVES MUSIC: MOJE MIASTO - artyści

W tegorocznym sezonie festiwalowym będzie duża rozpiętość stylów artystycznych - od tych dynamicznych, po te bardziej refleksyjne, zarówno męskie, jak i damskie. Wśród artystów wystąpią zarówno ci już bardzo doświadczeni, o których głośno nie tylko w naszym kraju, jak również ci, którzy dopiero się wybijają na polskiej scenie muzycznej. Z jednej strony możemy się spodziewać orkiestry, a z drugiej hiphopu - każdy znajdzie coś dla siebie! 

Impreza startuje co tydzień w tym samym miejscu o tej samej godzinie. W tym roku będzie to zajezdnia autobusowa na ulicy Redutowej 27 w Warszawie. Bramy będą otwarte od godz. 18. Oprócz koncertów, na uczestników imprezy będą czekać foodtracki z przysmakami z różnych części świata.

Sprawdźcie szczegółowy rozkład jazdy

H&M LOVES MUSIC: MOJE MIASTO

Bilety są już dostępne na Going: https://hm.goingapp.pl/. Koszt biletu na jeden dzień festiwalowy to 20 zł. Bilet jest jednocześnie kuponem na zakupy w sklepach H&M, który można zrealizować do końca czerwca.

Ze względu na charakter imprezy, zwierzęta nie będą wpuszczane na teren koncertów.
Organizator zaprasza na festiwal również najmłodszych. Dzieci powinny jednak mieć również kupiony bilet wstępu. Należy przy tym pamiętać o bezpieczeństwie najmłodszych i zaopatrzyć się w słuchawki wyciszające dla dzieci.

zdjęcia: materiały PR, iStock

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:37

Zobacz także

Nasze propozycje