Poprzedni artykuł: Nowa, kontrowersyjna moda na Instagramie - teraz gwiazdy pokazują... Następny artykuł: Anna Lewandowska zaczęła treningi kilka dni po porodzie? Fani krytykuj...

Nawet dzieci nie potrafią ich odróżnić! Która z nich to prawdziwa Kate Middleton?

Kobieta, , tagi: kate middleton, viral
Na ulicy przyciąga liczne spojrzenia a kiedy pojechała na wycieczkę do Pragi, eskortowała ją policja - ta kobieta wygląda jak siostra-bliźniaczka księżnej Kate!

Podobno każdy z nas ma sobowtóra (pewna kobieta natknęła się na swojego w galerii handlowej), ale szczególną uwagę przyciągają osoby podobne do gwiazd i powszechnie znanych osobistości. Heidi Agan jest jedną z nich - kobieta wygląda jak... księżna Kate.

Początkowo Heidi pracowała jako kelnerka, samotnie wychowując dwójkę dzieci. Jednak gdy klienci zaczęli zwracać jej uwagę, że bardzo przypomina żonę Williama, postanowiła wysłać swoje zdjęcia do agencji aktorskiej. Ta decyzja całkowicie zmieniła jej życie - "udawanie" Kate stało się jej codzienną pracą!

Okazuje się, że bycie "siostrą-bliźniaczką" księżnej może być całkiem intratnym zajęciem - Heidi zarabia pokazując się na imprezach firmowych, biorąc udział w różnych wydarzeniach, sesjach zdjęciowych oraz występując w telewizji. Jest w zbliżonym wieku do Kate, a fizyczne podobieństwo obu pań potrafi zmylić nawet jej dzieci - córeczka Heidi czasem widząc w gazecie zdjęcia prawdziwej Kate Middleton myśli, że to jej mama.

Spójrzcie na te zdjęcia i same powiedzcie - umiecie na pierwszy rzut oka wskazać, która Kate jest prawdziwa? ;)

Żeby nie było wątpliwości - kobieta po lewej to autentyczna księżna :) Nie jesteśmy jednak zaskoczone, że nawet dzieci Heidi mogą czasem dać się zwieść fotografiom.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej fotografii Heidi!

Zobacz też: TEGO królowa Elżbieta nigdy nie nosi publicznie w przeciwieństwie do Kate Middleton! Chodzi o...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:11

Zobacz także

Nasze propozycje