Poprzedni artykuł: 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów, ale wstydzą się przyzn... Następny artykuł: Jak spędzić tanio weekend w ekskluzywnym miejscu

Hit czy kit: dopasowane obrączki, które można łączyć jak puzzle

Kobieta,
Poznali się w Indiach, a swoje kolejne podróże poświęcili poznawaniu lokalnej kultury i technik jubilerskich wykorzystywanych w Afryce i na Dalekim Wschodzie. Efektem ich wojaży są oryginalne pierścionki dla par, które można niemalże połączyć w jeden.

Eliad jest jubilerem, Maya – projektantką. Para z Tel Awiwu postanowiła połączyć swoje wizje i stworzyła sklep Cadi Jewelry, który za pośrednictwem platformy Etsy oferuje pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne. Nie byłoby pewnie w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dwa krążki są niczym pasujące do siebie elementy puzzli.

W sklepie Cadi Jewelry znajdziemy pierścionki m.in. ze złota, srebra i platyny. Podobnie jak związek, tak i oferowana przez markę biżuteria wygląda najlepiej wtedy, kiedy jest połączona. Złączone pierścionki tworzą wszak przeróżne wzory. Małe rzeźbienia po ich zewnętrznej stronie – kiedy już zbierze się obrączki do pary – układają się w serca, puzzle czy księżyc i gwiazdkę.

Eliad i Maya oferują ponadto zindywidualizowane usługi, dzięki czemu zamiast serduszek czy innych kształtów możemy zamówić obrączki z wcięciami układającymi się w nasze inicjały. Cadi Jewelry idealnie obrazuje zatem fakt, że znalezienie swojej drugiej połówki to znalezienie kogoś, z kim będziemy się wzajemnie uzupełniać.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje