Poprzedni artykuł: Meghan Markle powiedziała za dużo? Królowa Elżbieta podobno nie jest z... Następny artykuł: Czekałyśmy na tę wiadomość! Od dziś serial HBO "Rozwód" już na DVD

Honorata Skarbek skrytykowana przez fanów - co się stało z jej twarzą?

Kobieta,
,
, tagi: instagram, gwiazdy bez makijażu, honorata skarbek
"Niepodoba zupełnie do siebie, a jeszcze tyle lat przed nią" - naprawdę jest aż tak źle?

Honorata Skarbek pokazała swoje zdjęcie w minimalistycznym makijażu i... została skrytykowana przez fanów. Dlaczego fotografia gwiazdy wzbudziła tyle kontrowersji? Wbrew pozorom wcale nie chodzi tutaj o brak szminki czy niedoskonałości na twarzy...

Jak wygląda Honorata "Honey" Skarbek bez makijażu?

Zdjęcie, które tak bardzo zaskoczyło obserwujących profil Honey pochodzi z planu jej nowego teledysku. Z opisu wynika, że gwiazda chciała się po prostu pochwalić nową, pełną objętości fryzurą, jednak fani zwrócili uwagę przede wszystkim na jej twarz. Trzeba przyznać, że ta wygląda rzeczywiście dziwnie - Honorata ma wprawdzie bardzo minimalistyczny makijaż, ale nie to jest problemem. Uwagę zwraca fakt, że Honey... po prostu nie przypomina siebie. Czyżby ostatnimi czasy próbowała poprawiać naturę?

Choć część osób chwali piosenkarkę i zachwyca się jej urodą, pod zdjęciem pojawiło się wiele niepochlebnych uwag. "Niepodobna zupełnie do siebie, a jeszcze tyle lat przed nią", "Nie rozumiem, czemu robisz te dziwne miny z wydętymi ustami", "Tragicznie wyglądasz" - takich reakcji Honey się chyba nie spodziewała. 

Rzeczywiście, czy to kwestia innego niż zwykle makeupu, czy po prostu niekorzystnego ujęcia, nie da się ukryć, że coś z tym zdjęciem jest po prostu nie tak. Mamy nadzieję, że to tylko sceniczny look na potrzeby nagrania - 24-letnia Honorata jest piękną kobietą i naprawdę nie ma potrzeby, by na siłę poprawiała sobie urodę.

Źródło zdjęć: Instagram

Co sądzicie o tym zdjęciu? Czy rzeczywiście jest tak źle?

Zobacz też: Trik na maksymalne odbicie włosów od nasady - wystarczy, że dodasz TO do szamponu!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane podkłady z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:03

Zobacz także

Nasze propozycje