Poprzedni artykuł: Włoski aktor i model dołącza do obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Pr... Następny artykuł: Nietrzymanie moczu. Obalamy mity, przedstawiamy fakty

Blondino z „Hotel Paradise” zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa

Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz zdradził najpilniej strzeżoną tajemnicę zwycięzców „Hotelu Paradise”. To właśnie z tego powodu Marietta i Chris nie są już parą?! Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej edycji „Hotel Paradise”, wstrząsnęła sympatykami kontrowersyjnego show TVN z udziałem atrakcyjnych singli,  a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala wyrzutów oraz pytań o powody tak drastycznej decyzji. Wiele osób sugerowało, że instagramowe oświadczenia o rozpadziejednej z najbardziej lubianych par rajskiego hotelu z powodu różnic charakteru, tak naprawdę mijały się z prawdą. Nie zabrakło też głosów mówiących o tym, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zajęta kreowaniem się na aspirującą influencerkę. Nie zabrakło też teorii jakoby Marietta rzuciła Chrisa dla innego uczestnika „Hotelu Paradise”, czy tych mówiących o tym, że związek zwycięzców show był jedynie zmyślnym zabiegiem marketingowym, mającym na celu promocję produkcji TVN oraz jej uczestników. Teraz głos w sprawie zajął przyjaciel Chrisa i finalista pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise”, Łukasz Książkiewicz, znany z show jako „Blondino” oraz „Latino”.

Blondino z „Hotel Paradise” zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa

Marietta Witkowska i Chris Ducci byli nie tylko pierwszymi zwycięzcami polskiej edycji „Hotel Paradise”, ale również jedyną parą, która po programie postanowiła stworzyć związek. Co więcej zakochani zamieszkali razem, a nawet rozważali wzięcie ślubu i zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo, a para kilka tygodni po zakończeniu emisji show podjęła decyzję o rozstaniu.

Jak dotąd zarówno Marietta, jak i Chris byli bardzo oszczędni w komentowaniu pobudek, jakie doprowadziły do rozpadu ich związku. Jak na początku czerwca przyznała Witkowska w rozmowie z „Party.pl”, jej relacje z byłym partnerem znacznie pogorszyły się po zakończeniu kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa.

Ludzie nam zarzucają, że nie staraliśmy się o ten związek, ale czy tkwienie w związku, w którym nie czujesz się szczęśliwy jest dobre? Nie, to jest bez sensu! – mówiła w rozmowie z „Party.pl”, Marietta Witkowska. Myślę, że powodem naszego rozstania było zakończenie kwarantanny. Różnice między nami zaczęły wychodzić, jak zaczęliśmy prowadzić normalne życie. Jak siedzisz z kimś w domu, to się dogadujesz i jest fajnie. Jednak jak możesz wyjść na miasto i robić różne rzeczy, to wszystko się psuje – dodała.

Odmienne zdanie na ten temat ma jednak inny uczestnik show, Łukasz „Blondino” Książkiewicz, który po zakończeniu emisji programu bardzo zaprzyjaźnił się z Chrisem. Jak wynika z jego rozmowy z „Pomponikiem”, Marietta nie była w stanie dotrzymać kroku swojemu byłemu partnerowi, co mogło stanowić kość niezgody pomiędzy byłymi kochankami.

Utrzymuję kontakt tylko z Chrisem. On po rozstaniu radzi sobie pięknie. Jest bardzo mądrą osobą. Ma pasję, a dla mnie jak ktoś ma pasję, to ma praktycznie całe życie przed sobą – mówi w rozmowie z „Pomponikiem”.

Przypominamy, że po rozstaniu z Mariettą, Chris otrzymał ogromne wsparcie od uczestników „Hotelu Paradise”, m.in. od swojego wieloletniego przyjaciela Matta, Martyny Kondratowicz, Oli Kiepury czy Łukasza „Blondino” Książkiewicza, który zaprosił Ducci do udziału w swoim pierwszym teledysku.

Myślicie, że to właśnie przez pasje i ambicje Chrisa, jego związek z Mari zakończył się fiaskiem?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 21:40

Nasze propozycje