Poprzedni artykuł: Gwiazdy polskiej sceny muzycznej już po raz czwarty wspierają Fundacj... Następny artykuł: Wyniki testu odkurzacza Philips

Dopasuj prezent do potrzeb jego skóry i charakteru!

W święta podaruj swojemu mężczyźnie prezent, który przewyższy jego oczekiwania! Doskonałym pomysłem będzie golarka elektryczna. Podpowiadamy, jaką wybrać, by była idealnie dopasowana nie tylko do rodzaju i potrzeb jego skóry, ale także do jego charakteru.
szczęśliwa para

Który model golarki będzie idealnym wyborem dla osoby, którą zamierzasz obdarować? Aby odpowiedzieć na to pytanie, sprawdź, jakim typem jest Twój mężczyzna!

braun waterflex

Odważny poszukiwacz przygód

Kim jest Twój mężczyzna? To odważny poszukiwacz przygód, chcący poczuć adrenalinę
i dreszczyk emocji.Nieustraszony, uwielbiający zabawę i sporty outdoorowe. Zapalony podróżnik, który uwielbia wszystko, co nowe i rywalizację. Taki facet oczekuje nienagannie zaprojektowanej golarki, idealnego efektu golenia i odświeżenia skóry twarzy. Golarka, która będzie do niego pasowała, musi być dostosowana do szybkiego tempa życia i zapewnić idealny rezultat golenia.

Która golarka do niego pasuje? Twój mężczyzna powinien złapać odświeżającą falę golenia
z golarką Braun WaterFlex Wet&Dry, która została zaprojektowana specjalnie do użycia z wodą, pianką lub żelem. Golarka łączy efekt dokładnego usuwana zarostu z uczuciem odświeżającego komfortu skóry po goleniu. WaterFlex pozostawi twarz mężczyzny czystą i gładką w dotyku!

golarka braun cooltec

Miejski gadżeciarz

Kim jest Twój mężczyzna? To facet, który zna wszystkie obowiązujące trendy i chce być zawsze na czasie. Nieważne, czy jesteście w najmodniejszym barze, czy zabiera Cię do restauracji, o której za chwilę napiszą wszystkie przewodniki w mieście. On wie, co jest najbardziej pożądanym gadżetem, więc jeśli zamierzasz kupić mu prezent, lepiej odrób porządnie swoje zadanie domowe i sprawdź, co znajduje się na jego hot liście!

Która golarka do niego pasuje? Miejski gadżeciarz uwielbia wszystkie nowości, a szczególnie te, których nikt przed nim nie testował. Pielęgnację skóry twarzy i golenie traktuje bardzo poważnie – to dla niego więcej niż tylko obowiązek. Każdego ranka spodziewa się dokładnego efektu golenia bez żadnych podrażnień. Zaskocz go prezentem – golarką Braun ˚CoolTec. To jedyna golarka z wbudowaną technologię aktywnego chłodzenia, która chłodząc skórę, zmniejsza ryzyko podrażnienia!

braun series 5

Prawdziwy dżentelmen

Kim jest Twój mężczyzna? Szczery i twardo stąpający po ziemi – właśnie tego spodziewaj się jeśli zdecydujesz się wybrać takiego mężczyznę. Ten typ faceta z pewnością doceni wspaniały design rzeczy, które go otaczają. Zawsze jednak bardziej zainteresuje go to, co znajduje się pod maską auta niż kolor samochodu. Wybiera zwykle solidnie wykonane, osiągające najwyższe oceny maszyny.

Która golarka do niego pasuje? Golarka Braun Series 5 FlexMotionTec™ oferuje mężczyznom maksymalną dokładność i komfort golenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Prawdziwy dżentelmen nie dba o siebie przesadnie, ale w przypadku Braun Series 5 na pewno doceni praktyczny wymiar takiego prezentu, który sprawi, że zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie i będzie gotowy na wszystkie wyzwania!

materiał sponsorowany

zdjęcia: 123rf, materiały PR

Nasze propozycje