Poprzedni artykuł: Film 'Ponad wszystko' już na DVD! Następny artykuł: Podaruj ukochanej osobie jej ulubiony zapach. Kiedy kupisz taniej perf...

Wiedziałyście, że Melania Trump ma siostrę? Poznajcie Ines Knauss

Kobieta, , tagi: Melania Trump
Ines Knauss jest o dwa lata starsza od Melanii i... równie piękna. Kim jest i jak wygląda siostra Melanii Trump?

Ines Knauss, siostra Melanii Trump to najbliższa osoba w otoczeniu Pierwszej Damy USA, ale do tej pory jej imię nie pojawiało się w mediach. O Ines było cicho do tego stopnia, że o jej istnieniu wiedziało niewiele osób. Ostatnio jednak o siostrze Melanii mówi się coraz częściej. Okazuje się, że Iness jest najlepszą przyjaciółką Melanii. Prezydentowa w zeszłym roku na Narodowym Konwencie Republikanów opisywała ją jako "niezwykłą kobietę i wspaniałą przyjaciółkę". Według magazynu "People", Ines była także druhną na ślubie Melanii i Donalda. 

Melania jest bardzo zżyta z rodziną. Ines wspierała ją po narodzinach pierwszego syna. Chociaż Melania miała zapewnioną profesjonalną opiekę, ufała tylko swojej siostrze - powiedziała o relacji sióstr ich znajoma projektantka Luisa Beccaria w rozmowie z magazynem "Post".

Ines Knauss (pierwsza od lewej)

Tak wygląda siostra Melanii Trump

Siostra Melanii ma 49 lat i mieszka w apartamencie wartym 2 miliony dolarów przy Park Avenue w Nowym Jorku. Początkowo podobnie do Melanii próbowała swoich sił w świecie mody, ale nie jako modelka, a jako projektantka. Obecnie Ines Knauss zajmuje się sztuką i sama czasem maluje obrazy. Podobno kiedyś namalowała nawet portret samej Melanii!

Tak Ines Knauss wyglądała w młodości.

Co sądzicie o urodzie siostry Melanii? Jest równie piękna?

 

Zobacz także: Tak Melania Trump wyglądała w młodości. Niezwykle zaskakujące zdjęcie Pierwszej Damy USA

Testuj kosmetyki za darmo!

W skład kolekcji Zienia dla Biedronki wchodzą skórzane torebki w dwóch wersjach, portfele, dwa modele rękawiczek oraz pasków. Wszystkie dostępne są w kilku kolorach (dominują czerwień, czerń, bordo). Kolekcja do sklepów trafi 23 listopada i będzie dostępna do 6 grudnia 2017 roku. Poszczególne produkty oraz ich ceny znajdziecie w naszej galerii.

Źródło zdjęć: ONS, Getty Images

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:50

Zobacz także

Nasze propozycje