Poprzedni artykuł: Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku... Następny artykuł: 10 błędów przy nauce angielskiego. Przynajmniej cztery popełniasz na p...

O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Kobieta, , tagi: blogerki, YouTuberka
Mają po kilkaset tysięcy fanów na Instagramie, na YouTubie pokazują, co kupili na wyprzedażach, a na ściankach promują modne marki. Influencerzy nowej generacji nie mają jednego wyuczonego zawodu. A dzięki talentowi do kreowania wizerunku zaraz po maturze zarabiają miliony. Sprawdź, kogo warto obserwować w 2017 roku.

Deynn pręży muskuły, LittleMooonster96 opowiada, co kupiła w Zarze, Karolina Pisarek chwali się sylwestrem w Londynie.

Influencerzy AD 2017 z każdego najdrobniejszego wydarzenia w swoim życiu zdają relację na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i YouTubie.

W młodym pokoleniu gwarancją sukcesu jest perfekcyjne opanowanie mediów społecznościowych. Gwiazdą zostaje się dzięki ilości fanów, a nie realnym umiejętnościom. 

Ale chylimy czoła przed tymi, którzy zdominują nasze feedy w 2017 roku, bo talent do autokreacji jest dzisiaj na wagę złota. Dosłownie, bo możnana nim zarobić. A jak dobrze pójdzie może cię zauważyć sam Karl Lagerfeld - tak jak zachwycił się polską blogerką Wiktorią Celmer.

Kogo więc warto obserwować w 2017 roku?

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:56

Zobacz także

Nasze propozycje