Poprzedni artykuł: Poczuj smak wiosny – właściwości herbaty zielonej Następny artykuł: Zabiegi, które dają natychmiastowy efekt: nici liftingujące

Instagramowe zdjęcia celebrytów w krzywym zwierciadle

Celeste Barber powróciła! Australijska parodystka, która zasłynęła odtwarzaniem publikowanych na Instagramie zdjęć celebrytek, opublikowała kolejną serię fotografii. Tym samym kontynuuje swoje humorystyczne dzieło, za pośrednictwem którego odsłania prawdziwe oblicze gwiazd.

Australijka nie oszczędza nikogo. Dotąd oberwało się od niej m.in. Jessice Simpson, Selenie Gomez czy Kylie Jenner. Jak przyznała w rozmowie z redakcją „Daily Mail”, nie robi tego bezcelowo. Celeste Barber twierdzi bowiem, że internauci traktują zdjęcia celebrytek zdecydowanie zbyt poważnie, a wręcz mają na ich punkcie obsesję. Patrząc na jej przeróbki, nietrudno dostrzec, jak fotografie z profesjonalnych sesji oraz z niby-codziennego życia gwiazd są dalekie od rzeczywistości.

W najnowszej serii Celeste Barber próbuje wyglądać na tak elastyczną jak Victoria Beckham, zmęczoną jak Kim Kardashian, seksowną jak Ruby Rose i ponętną jak Alessandra Ambrosio.

Jak nietrudno się domyślić, jej zdjęcia są dalekie od ideału. Australijka nie zachwyca bowiem ani idealnym wyglądem, ani niezwykle gibkim ciałem. Powód? Parodystka może faktycznie nie jest tak zgrabna, ale też nie ucieka się do sztuczek grafików.

Chociaż Celeste Barber swój projekt rozpoczęła już w zeszłym roku, po powrocie z nową serią zdjęć grono jej obserwatorów urosło na potęgę. W tydzień liczba 500 tys. fanów powiększyła się do ponad 650 tys. i wciąż ich przybywa.

Nie sądzimy, by celebrytki w obawie o kpiny zrezygnowały z chwalenia się swoim zachwycającym życiem na Instagramie, ale przynajmniej za sprawą parodystki dostarczają nam kupy śmiechu.

Czytaj też: Pokazała przemianę z chłopca w kobietę, stała się gwiazdą internetu

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:53

Zobacz także

Nasze propozycje