Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadła szczoteczka soniczna Philips S... Następny artykuł: Księżniczka Charlotte to kopia Elżbiety II – wyciekły zdjęcia z dzieci...

Internauci wyśmiewają Anitę z „ŚOPW”: „chyba za dużo kwasu”. Gwiazda odpowiedziała

Anita z kontrowersyjnego TVN-owskiego show nie daje o sobie zapomnieć. Ulubienica widzów po raz kolejny stała się obiektem drwin złośliwych fanów. Rzeczywiście za bardzo eksperymentuje ze swoją urodą?

Anita Szydłowska zdobyła popularność dzięki programowi „Ślub od pierwszego wejrzenia”, gdzie jako jedna z uczestniczek programu na oczach widzów wzięła ślub z nieznanym wcześniej mężczyzną. Wybranym przez ekspertów szczęściarzem okazał się Adrian, z którym kobieta jest do tej pory. Już od pierwszego odcinka pomiędzy Anitą a Adrianem widać było chemię, dlatego tez nikogo nie zdziwiło, że po emisji programu para postanowiła pobrać się po raz kolejny, a nawet doczekała się pierworodnego synka, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych.

Niestety to nie urocze zdjęcia malucha, głębokie uczucie pomiędzy zakochanymi, a nawet niezwykle szybki powrót do formy po ciąży wzbudza największe emocje wśród fanów Anity, lecz jej wygląd. Czy gwiazda TVN rzeczywiście za bardzo eksperymentuje ze swoją urodą?

Internauci wyśmiewają policzki Anity z „ŚOPW”

Anita Szydłowska po udziale w „ŚOPW” nie ma lekko i choć jej sielankowe życie prywatne układa się wręcz rewelacyjnie, o tyle gwiazda TVN od czasu do czasu pada ofiarą hejtu, który głównie nawiązuje do jej wyglądu. Internauci niejednokrotnie drwili z niebotycznie długich rzęs Szydłowskiej, które sięgają niemal łuku brwiowego, również jej zdjęcia sprzed lat stały się przedmiotem żartów, a kobieta była porównywana do transwestyty.

Teraz Anicie Szydłowskiej oberwało się po raz kolejny, a wszystko przez niewinne zdjęcie w domowym zaciszu, na którym gwiazda TVN reklamuje kolorowe kosmetyki. Choć post ma na celu głównie promocję produktu, dowiadujemy się również z niego, że po nieprzespanych nocych związanych z ząbkowaniem synka, brak snu i zmęczenie bardzo odbija się na jej urodzie.

Teraz, po nocach z ząbkowaniem, potrzeba pomocy by zatuszować oznaki zmęczenia. Chociaż czasu na makijaż nie jest dużo, to każdego dnia stosuje przynajmniej te kilka kosmetyków - korektor, bronzer i tusz do rzęs. Z dobrym korektorem nie muszę nakładać już podkładu i myślę że warto wybrać taki, który daje naturalny efekt, ale też kryje mocno, na cały dzień i jest wydajny – pisze na swoim Instgaramie Anita Szydłowska.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich komplementowało makijaż celebrytki i również z rozrzewnieniem wspominało okres ząbkowania swoich pociech. Nie zabrakło również słów krytyki. Jedna z internautek skupiła się na policzkach Anity, sugerując, że ta przesadziła z medycyną estetyczną.

Co za policzki, chyba za dużo kwasu – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Reakcja Anity była natychmiastowa.

Chyba zero, ale dziękuję, zawsze można liczyć na miłe słowo – napisała Szydłowska.

Wam też się wydaje, że od czasu emisji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Anita bardzo się zmieniła?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:42

Nasze propozycje