Poprzedni artykuł: Franek z „Love Island” ma nową dziewczynę?! Kim jest tajemnicza blond... Następny artykuł: Ewa Mrozowska z „Gogglebox” przyznała się do poważnej choroby: „walczy...

Iwona Cichosz jest w ciąży! Była Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” niebawem po raz pierwszy zostanie mamą

Rok 2020 to prawdziwe „baby boom”! Teraz do grona szczęśliwych przyszłych mam dołączy kolejna gwiazda. Iwona Cichosz spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Miss Świata Głuchoniemych 2016 i była uczestniczka tanecznego show Polsatu „Taniec z gwiazdami” już niebawem spełni swoje największe marzenie - zostanie mamą. Iwona Cichosz i jej ukochany mąż Truls S. Yggeseth, z  którym niespełna rok temu gwiazda wzięła ślub, już za kilka miesięcy przywitają na świecie nowego członka rodziny.

Iwona Cichosz jest w ciąży

Rok 2020 to prawdziwe „baby boom”! Teraz do grona szczęśliwych przyszłych mam, jak Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Glinka, czy Marta Żmuda-Trzebiatowska, dołączy kolejna gwiazda - Iwona Cichosz. Kobieta zyskała sławę dzięki udziałowi w międzynarodowym konkursie na Miss Świata Głuchoniemych, w którym w 2016 roku zajęła pierwsze miejsce oraz swoim zachwycającym występom w 7. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie razem ze Stefano Terrazzino doszła aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Natalią Szroeder.

Teraz przed Iwoną kolejne wielkie wyzwanie. Jak donosi tygodnik „Rewia”, 30-latka już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą.

Iwona jest w 4. miesiącu ciąży. Oboje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami - powiedział "Rewii" znajomy z otoczenia pary.

O swoim błogosławionym stanie podobno Cichosz poinformowała obsadę serialu „Leśniczówka”, na którego planie poznała swojego obecnego męża.

Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża – dodaje informator „Rewii”.

Gratulujemy i życzymy Iwonie i jej maleństwu dużo zdrowia.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 19:09

Nasze propozycje