Poprzedni artykuł: Rodzina Anny Przybylskiej komentuje ciążę Martyny Gliwińskiej Następny artykuł: Żona Aleca Baldwina Hilaria poroniła w 4. miesiącu ciąży

Zmiany w „Googleboxie”? Izabela i Joachim już nie będą razem komentować programów?

Izabela i Joachim Zeiske już nie wystąpią razem w „Googlebox”? Iza zdradziła, z kim widzi się w duecie.

Izabela Zeiske to jedna z ulubionych gwiazd „Googlebox. Przed telewizorem”. Kobieta już od 11. sezonów bawi widzów TTV na żywo komentując wraz z ukochanym synem Joachimem wybrane programy telewizyjne, jak talent show, programy rozrywkowe, seriale czy paradokumenty. Niedawno Izabela wyznała, że dostała się do show dzięki małemu kłamstwu, teraz zdradziła nowe plany związane z show TTV. Czy Izabela i Joachim już nie będą razem komentować programów w „Googlebox”?

Izabela i Joachim już nie będą razem w „Googlebox”

Izabela Zeiske zdradza nowe plany na temat „Googlebox. Przed telewizorem”. W rozmowie z serwisem „Party.pl” gwiazda TTV wyznała, że w programie widzi się w duecie z zupełnie innym uczestnikiem show. Zeike przyznała, że uwielbia komentować telewizyjną rzeczywistość razem ze swoim młodszym synem Joachimem, jednak nie ukrywa, że chciałaby wprowadzić do programu małą rewolucję.

Zobacz także: Morus z „Googleboxa” chudnie w oczach: „Zakładam ciuchy sprzed 4 lat”

Z kim Izabela z „Googlebox” chciałaby wystąpić w programie?

Jak przyznaje Izabela Zeiske, w rozmowie z serwisem „Party.pl”, stacja TTV kilka razy umożliwiła uczestnikom „Googlebox” spotkania. To właśnie dzięki nim między gwiazdami show nawiązało się wiele przyjaźni. Zeiske świetny kontakt złapała między innymi z Mariuszem Kozakiem oraz Sylwią Bombą, z którą jak wyznaje Izabela, bardzo chciałaby wystąpić w jednym z odcinków „Googlebox”.

Stacja kilka razy umożliwiła nam spotkania na kawie czy wspólne śniadania, bo jesteśmy z różnych miast i znamy się głównie z oglądania programu. Wspaniale było, gdy się wymieniliśmy partnerami przy komentowaniu i ja byłam w parze z Sylwią Bombą. Fajna relacja się między nami nawiązała – mówi „Party.pl” Izabela Zeiske.

Zobacz także: Agnieszka z „Googlebox” schudła 30 kg! Fani: „ma pani ciało lepsze niż niejedna nastolatka”

Zeiske dodała również, że zarówno ona, jak i jej syn Joachim, świetny kontakt złapali z jednym z najbarwniejszych uczestników „Googlebox” – Mariuszem Kozakiem.

Mariusz Kozak przyjechał do Chimka. Z nim też nawiązaliśmy bliższe, przyjacielskie relacje – dodaje Zeiske.

Co Izabela Zeiske myśli o innych uczestnikach „Googlebox”?

Izabela Zeiske w rozmowie z serwisem „Party.pl” podkreśla, że bardzo polubiła innych uczestników show. Dodała również, że z chęcią ogląda wszystkie odcinki show.

Zawsze oglądamy nowy odcinek Goggleboxa i pękamy ze śmiechu ze wszystkich tych komentarzy – mówi Zeiske. Produkcja zrobiła tak świetny przekrój społeczeństwa w tym programie, że nie wyobrażam sobie, że mogłoby kogoś zabraknąć – dodaje.

Co sądzicie o pomyśle Izabeli? Myślicie, że z Sylwią stworzyłaby lepszy duet niż z Joachimem?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 kwietnia 2020, 03:17

Nasze propozycje