Poprzedni artykuł: Magda Mołek jest w ciąży? Ten post wiele tłumaczy Następny artykuł: Wiemy, kto zagra w polskiej wersji "50 twarzy Greya"! Oto obsada „365...

Iza z „Królowych życia” miała wypadek samochodowy. Jak się czuje i co z jej udziałem w show?

Kobieta, , tagi: królowe życia
Izabela Macudzińska z „Królowych życia” miała poważny wypadek samochodowy. W jakim jest stanie i czy nadal będzie mogła brać udział w show TTV?

Izabela Macudzińska zyskała popularność dzięki kontrowersyjnemu programowi emitowanemu na antenie TTV „Królowe życia”, który w ciągu siedmiu sezonów wylansował wielu celebrytów, w tym główną gwiazdę show – Dagmarę Kaźmierską. Nie da się ukryć, że tytułowej „królowej” skutecznie depczą po piętach inne uczestniczki programu, w tym Iza, która swoją przygodę z „Królowymi życia” zaczęła zaledwie dwa sezony temu. Kobieta jest przedstawiana jako pewna siebie, bezkompromisowa bizneswoman i właścicielka prestiżowego butiku, która za swoimi bliskimi wskoczyłaby w ogień.

Ostatni, siódmy sezon „Królowych życia” był dla Izy i jej najbliższych naprawdę wyjątkowy. „Królowa” wreszcie poślubiła swojego wieloletniego partnera Patryka Borowiaka, a sama ceremonia zaślubin oraz przygotowania do wielkiego wesela były na każdym kroku śledzone przez kamery TTV. Niestety, sielankowe życie nowożeńców przerwał poważny wypadek samochodowy, któremu w niedzielne popołudnie uległa Izabela.

Iza z „Królowych życia” miała wypadek samochodowy

Jak podaje Gazetawrocławska.pl, w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 3, na Dolnym Śląsku w okolicach Kaczorowa doszło do wypadku. Kierowca luksusowego BMW X6, którym okazał się Patryk Borowiak (mąż Izabeli z „Królowych życia), stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z Volkswagenem Sharanem. Na samochody najechały dwa Fordy: Fusion oraz S-MAX. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Według informacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie, w wypadku brało udział 9 osób, w tym Izabela z „Królowych życia”, jej córka Eliza oraz dwa psy.

Jak po wypadku samochodowym czuje się Iza z „Królowych życia”?

Jak potwierdza OSP w Kaczorowie, żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła poważnych obrażeń. Potwierdza to sama Izabela Macudzińska, która na swoim instagramowym koncie przyznała, że „dzięki Bogu” nic nie stało się jej, ani jej najbliższym.

Kochani... nie martwcie się wszyscy jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło" - napisała na Instagramie Iza.

Czy po wypadku Iza wróci do „Królowych życia”?

Jak udało się dowiedzieć Gazeciewrocławskiej.pl Iza, podobnie jak Dagmara Kaźmierska, pomimo poważnego wypadku nie zamierza zrezygnować z dalszego udziału w show TTV.

Nic się nie stało ani Izie, ani córce i Patrykowi, ani psom, z którymi jechali – przekazał Gazeciewroclawskiej.pl  Piotr Wąsiński reżyser „Królowych życia”.

Stacja TTV podkreśliła również, że niedzielny wypadek nie będzie miał wpływu na obecność Izy oraz jej najbliższych w kolejnych odcinkach „Królowych Życia”.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 10:20

Nasze propozycje