Poprzedni artykuł: Internauci komentują zdjęcia siostry Siwiec: "Zupełnie nowa twarz, rob... Następny artykuł: Chcecie wiedzieć, co stało się z Sereną i Blair? "Plotkara" może wróci...

Ciężarna gwiazda zaatakowana! 'Cała jej ta ciąża to ściema!'

Fotka z wakacji Izabeli Janachowskiej wywołała niezłą awanturę w sieci. Celebrytka została oskarżona o symulowanie ciąży!

Izabeli Janachowskiej nie będzie dane w spokoju cieszyć się ciążą. Zaledwie dwa tygodnie po ogłoszeniu radosnej nowiny, gwiazda kanału TLC doświadczyła internetowego hejtu w najgorszej postaci. Komentując piękne wakacyjne zdjęcie Janachowskiej, internautka zarzuciła jej, że... symuluje swoją ciążę i w rzeczywistości korzysta z usług surogatki. Atak kobiety nie pozostał niezauważony! Zareagowali fani Janachowskiej i sama zainteresowana. 

Zobacz także: Izabela Janachowska zdradziła, jakie imię wybrała dla swojego dziecka! Dziwaczne?

Atak na ciężarną gwiazdę

Na zdjęciu, które wywołało tyle emocji widać Izabelę Janachowska pozującą na plaży w Dubaju. Pod fotką celebrytki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: fani chwalili urodę Janachowskiej, dopytywali się, skąd pochodzi jej piękna sukienka... Niestety, nie zabrakło też hejtu! Jedna z internautek postanowiła podzielić się ze światem swoją opinią na temat ciąży gwiazdy show "Panny Młode Ponad Miarę":

Coś mi się zdaje, że dziecko urodzi surogatka...  Serio, Iza powiedziała w tv, że baby urodzi się na wiosnę. Rozumiem mały brzuszek! Ale u Izy ewidentnie brzucha brak! Coś mi się zdaje, że cała jej ta ciąża to ściema!! Oczywiście dziecko będzie na wiosnę tylko, że Iza nie urodzi. No wiadomo, nic do tego nie mam! Tylko po co ściemniać! 

Fanki Janachowskiej ruszyły jej z odsieczą i zaatakowały internetowego trolla:

Surogatka zapewne nosi także twój mózg!
Coś mi się zdaje, że masz problemy ze sobą... Zamiast wypisywać takie oskarżenia, zastanów się nad sobą i pomyśl, jak możesz kogoś skrzywdzić! Świat jest piękny, tylko szkoda, że takie osoby jak Ty potrafią popsuć humor. P.S. Oczywiście każdy czytając Twój komentarz, pomyśli sobie tylko o twojej wyśmienitej inteligencji.

Nie zabrakło też bardziej rzeczowych odpowiedzi: 

Mój brzuszek ciążowy było widać dopiero długo po 6 tym miesiącu. Czemu ludzie potrafią zepsuć tak wspaniały czas tak miłej rodzinie?! Pani Izo, jest pani szczuplutka i wysoka, więc to normalne, że w takiej sukience brzuszek się ukrył.
A widziałaś kiedyś, jakie zawodowa tancerka posiada mięśnie? One też w tej chwili pracują i utrzymują brzuch. 
Nie każdy rozumie, że dbając o siebie i posiadając predyspozycje do takiej figury w ciąży można do dnia porodu być piękną.

Na oskarżenia internautki odpowiedziała też sama Janachowska, pisząc po prostu: "Ha, ha, żenada". I jej reakcja chyba najlepiej podsumowuje awanturę wokół wielkości jej ciążowego brzucha. Co ciekawe, Izabela Janachowska nie jest pierwszą kobietą, której zarzucano symulowanie ciąży i potajemne korzystanie z usług surogatki. Podobne zarzuty kierowano ostatnio pod adresem żony księcia Harry'ego, Meghan Markle, a kilka lat temu – piosenkarki Beyoncé.

Zobacz także: Szok! Ktoś groził dziecku Olgi Kalickiej!

Fakt, że ciężarne gwiazdy wzbudzają tyle negatywnych emocji jest dość zaskakujący. Najwyraźniej uczucia zawiści nie jest w stanie złagodzić nawet tak zwany "błogosławiony stan". Szkoda...

A wy co myślicie o awanturze wokół ciążowego brzucha Janachowskiej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 00:13

Nasze propozycje