Poprzedni artykuł: Antek Królikowski spotkał się z Baronem! Nie obyło się bez małych złoś... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan rozkręciła nowy biznes!

Izabela Janachowska urodziła! Gwiazda TVN Style pokazała pierwsze zdjęcia syna

Była mistrzyni tańca i ekspertka ślubna pokazała pierwsze zdjęcie pierworodnego. Janachowska aż przez dwa dni ukrywała narodziny syna...

Izabela Janachowska ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Publikując zdjęcie nowo narodzonego syna gwiazda TVN Okazało się, że chłopczyk przyszedł na świat dwa dni wcześniej. Narodziny upragnionego dziecka to dla Janachowskiej podwójne szczęście, bo wraz z pojawieniem się malucha powinny zakończyć się uciążliwe plotki dotyczące jej ciąży. Odkąd Izabela ogłosiła, że spodziewa się dziecka internauci nie dawali jej spokoju, w napięciu wypatrując zaokrąglonego brzucha. Pojawiły się też  komentarze sugerujące, że celebrytka zleciła urodzenie swojego dziecka surogatce. Teraz, kiedy chłopiec jest już na świecie, nikt nie będzie się dłużej zastanawiał nad takimi bajkami. ;-)

Izabela Janachowska pokazała syna!

Izabela Janachowska i jej mąż, przedsiębiorca Krzysztof Jabłoński dali sobie dwa dni na spokojne nacieszenie się potomkiem. Dopiero dwa dni po narodzinach synka gwiazda TVN pokazała go w mediach społecznościowych. Przy zdjęciu syna, opublikowanym na Instagramie, czytamy:

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu.

Trochę więcej o swoim szczęściu gwiazda napisała na swoim blogu:

Zaledwie kilka miesięcy temu powiedzieliśmy Wam, że spodziewamy się dziecka. Od tamtej pory każdego dnia dociera do nas mnóstwo ciepła i dobrej energii od Was. Bardzo Wam za to dziękujemy: ja, mój mąż i nasz synek, który jest już z nami! To naprawdę niesamowite uczucie móc go zobaczyć po tylu miesiącach oczekiwania. Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu a my już nie wyobrażamy sobie bez niego naszego życia. Ta Kruszynka wniosła do niego tyle radości i szczęścia, że nie jesteśmy w stanie wyrazić tego słowami. Najbliższe dni, tygodnie i lata upłyną nam pod hasłem uśmiechów, zabaw i bezkresnej miłości. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy podołali tej wielkiej przygodzie, przed którą stanęliśmy – czytamy na stronie Weddingdream.

Zobacz także: Hilary Duff opublikowała filmik nakręcony zaraz po narodzinach jej córeczki. Ten widok wyciska łzy...

Na razie Izabela Janachowska nie ujawniła, jak nazwała synka, ale jest duże prawdopodobieństwo, że chłopczyk będzie miał na imię Filip, Olivier lub Aleksander

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:12

Zobacz także

Nasze propozycje