Poprzedni artykuł: Mój partner ma problemy z erekcją. Jak mu pomóc? Następny artykuł: Zniknęło konto Kendall Jenner na Instagramie! Co się stało?

Znamy już nową Miss Polonia 2016! Tytuł zdobyła piękna Izabella Krzan z Olsztyna

Kobieta, , tagi: Miss Polonia
Wczorajszego wieczoru Paulina Krupińska przekazała koronę Miss Polonia 2016. Otrzymała ją 21-letnia Izabella Krzan. Co o niej wiemy?

Olsztynianka studiuje na trzecim roku ekonomii w Warszawie. Popiera aktywny tryb życia. Sama zajmuje się tańcem towarzyskim, a także gra w siatkówkę. W tym drugim dużą rolę odgrywa, jak wiadomo, wzrost. Na szczęście Izabella ma 180 cm wzrostu.

Oprócz sportu i studiów pracuję jako modelka. Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata – mówi nowa Miss Polonia.

Izabella Krzan otrzymała z rąk Pauliny Krupińskiej nową, wartą 50 tysięcy koronę. Jej głównym elementem stał się ogromny bursztyn. Jest wysadzana 1800 kamieniami, a także pozłacana 24-karatowym złotem. Korona to projekt Cypriana Chorocieja ze Studia Projektowe S&A.

Konkurs Miss Polonia 2016

Po czterech długich latach konkurs Miss Polonia wreszcie powrócił. I to w wielkim stylu. Galę finałową poprowadził Olivier Janiak. Wieczór uświetniły występy Haliny Mlynkovej, Kasi Cerekwickiej oraz Łukasza Zagrobelnego.

W jury konkursu znalazły się laureatki konkursu Miss Polonia z poprzednich lat. A były to Paulina Krupińska (2012), Marcelina Zawadzka (2011), Rozalia Mancewicz (2010), Barbara Tatara-Kacperska (2007), Katarzyna Borowicz (2004), Karolina Gorazda (2003) oraz Aleksandra Stajszczak (1993). 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowa Miss Polonia.

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:59

Zobacz także

Nasze propozycje