Poprzedni artykuł: Blanka Lipińska pokazała zaskakującą wiadomość od fanki. Na świecie po... Następny artykuł: Wiemy, kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”. To zna...

Izabella Krzan jest w ciąży? Zasłania krągły brzuszek

Kobieta, , tagi: ciąża, Izabella Krzan
Była Miss Polonia pokazała zdjęcie w skąpym bikini, ale brzuszek zasłoniła kokosem. Czy to oznacza, że ukrywa przed fanami ciążę?

Izabella Krzan przez charakter pracy jaką wykonuje, musi pracować nad swoim ciałem. 24-latka nigdy zresztą nie miała kłopotu z pokazywaniem swojego ciała nawet w bikini. Tym razem jednak zdecydowała się zakryć dotychczas wyćwiczony brzuch. Dlaczego?

Izabella Krzan zakrywa brzuch na egzotycznych wakacjach

Była Miss Polonia postanowiła powspominać swoją ostatnią wakacyjną destynację i dodała na Instagramie zdjęcie z Barbados, które odwiedziła zaledwie dwa tygodnie temu. Widzimy jednak na nim charakterystyczny gest, który często wykonują kobiety, które są w pierwszych miesiącach ciąży. Choć brzuszka jeszcze nie widać, podświadomie starając się go zasłonić.

Zobacz także: Kate Middleton jest w czwartej ciąży? Opiekuńczo trzyma się za brzuszek

Tak właśnie zrobiła Izabella, która trzymając kokos zasłoniła nim brzuch. Do takich wniosków doszli jej fani, którzy pytali:

Czy ty nie jesteś w ciąży? - komentowali zdjęcie internauci. 

Innym także jej biust wydał się nieco większy niż zwykle. Krzan odpowiedziała na to w żartobliwy sposób i tym samym ucięła plotki o ciąży: 

Ja też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive - napisała modelka. 

Jeśli przyjrzymy się innym zdjęciom z tej wycieczki, możemy rzeczywiście dojść do wniosku, że Izabella wcale nie ma nic do ukrycia. Być może to większa niż zwykle porcja pysznego jedzenia była powodem zakrycia brzuszka. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:04

Nasze propozycje