Poprzedni artykuł: Kinga Rusin z córkami kupiła psa za... 5 tysięcy złotych! Słodki Czare... Następny artykuł: 5 powodów, dla których kobiety wychodzą za mąż za... niewłaściwych fac...

Jak Anja Rubik oszukuje głód?

Kobieta, , tagi: Anja Rubik
Ciągle jesteś na diecie i ciągle... podjadasz? Zdradzamy niezwykły trik Anji Rubik, by oszukać głód

Anja Rubik znana jest ze swojej szczupłej sylwetki, która od dawna wzbudza ogromne emocje. Dla wielu jest ona ideałem modelki, a jej bardzo szczupła figura ma doskonałe proporcje. Nie brakowało też jednak słów krytyki i oskarżeń, że Rubik promuje anoreksję. Sama Anja Rubik podkreśla, że ciało jest jej narzędziem pracy i jako modelka nie może za bardzo przytyć.

Dieta Anji Rubik

Anja wielokrotnie zapewniała, że nie stosuje żadnej drakońskiej diety. Jak więc zachowuje tak szczupła sylwetkę? Dietetycy oszacowali kiedyś, że Rubik wygląda, jakby ważyła zaledwie 50 kilogramów. Topmodelka tłumaczy, że dużo biega i jest wegetarianką.

„Niedawno przeszłam na wegetarianizm. Nigdy nie jadłam zbyt wiele mięsa, kurczak raz na tydzień. Aż przyszedł dzień, kiedy zamówiłam rybę i nie mogłam jej przełknąć. Mój organizm sam się od tego rodzaju jedzenia odsunął. Potem obejrzałam parę filmów o tym, w jaki sposób hodowane i traktowane bywają, i to też nie pozostało bez wpływu na mój wybór. Poczytałam, jak w dzisiejszych czasach zrównoważyć brak mięsa w diecie, a można to zrobić w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko wiedzieć, jak zastąpić minerały, których nie dostarczamy organizmowi, eliminując coś ze swojego talerza" - mówiła w wywiadzie dla magazyny Glamour.

Ale nawet Anja Rubik musi czasem oszukać głód. Co wtedy robi? Topmodelka zdradziła, że przed duża imprezą zjada łyżkę masła orzechowego. Jest ono wysokokaloryczne, zapokaja głód - a że jest to minimalna ilość - brzuch pozostaje płaski.

Spróbujecie przed gwiazdkowymi imprezami w firmie i przed Sylwestrem?

Anja Rubik
Anja Rubik

Zobacz także: Victoria Beckham zdradza swój sposób na piękną skórę

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 10:08

Zobacz także

Nasze propozycje