Poprzedni artykuł: Anna Mucha ostro o sesji Justyny Żyły w Playboyu! 'Wyjątkowo niedobre... Następny artykuł: Doda zdradziła, ile waży! Pokazała też fotkę z czasów, kiedy była niep...

Jak wyglądała 18-letnia Meghan Markle? Prawie wcale się nie postarzała!

Czy Meghan Markle bardzo się zmieniła? Mamy jej zdjęcie sprzed 18 lat!

Zanim Meghan Meghan wypłynęła na fali serialu "Suits", zanim stała się księżną Sussex, była zwykłą studentką i mieszkała w Evanston w Illinois. Zrobiono jej wówczas zdjęcie, którym teraz żyją zagraniczne media. Nic dziwnego, bo żona księcia Harry'ego wygląda na nim tak samo jak teraz. Sprawdźcie same!

Jak zmieniła się Meghan Markle?

Fotografia została zrobiona w 2000 roku, kiedy Meghan studiowała na Northwestern University i należała do stowarzyszenia Kappa. To właśnie jej znajome z tamtych czasów zdecydowały się upublicznić fotografię. Patrząc na to zdjęcie z przeszłości dochodzimy do wniosku, że Meghan Markle nie zmieniła się tak bardzo.

Zobacz także: Księżna Kate na ślubie Harry'ego i Meghan. Jak wygląda 26 dni po porodzie?

Co więcej, poniższe zdjęcia dzieli 18 lat, czyli dokładnie tyle, ile Wizaz.pl kończy w tym roku :). My zmieniliśmy się bardzo, Meghan prawie wcale! Widać nieco głębsze załamania skóry, jej faktura również nieco się zmieniła, ale oprócz tego po prostu dojrzała. Przypominamy, że księżna Sussex ma obecnie 36 lat.

Zobacz także: Polscy projektanci o sukni Meghan: "Spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego"

Czemu Meghan Markle zawdzięcza tak młody wygląd? Przede wszystkim genom, ale również kosmetykom, których używa - wśród nich znajduje się między innymi balsam Nivea. Na cerę nakłada olejek herbaciany oraz rozświetlającą bazę Laura Mercier. Jej piękne włosy to z kolei zasługa maski Kerastase oraz olejku Wella.

Zdjęcie: Northwestern University; Ons.pl

Co wiemy o przeszłości księżnej? Meghan ukończyła studia ze specjalizacjami stosunki międzynarodowe i teatr. Jeden z wykładowców Meghan wspomina, że była pilną i dobrze zapowiadającą się uczennicą. Profesor od początku przypuszczał, że dzięki prawdziwej pasji i zafascynowaniu wykładanymi przedmiotami, jego studentka osiągnie naprawdę dużo. I jak widać wcale się nie pomylił :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/peopletalkru

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 03:27

Zobacz także

Nasze propozycje