Poprzedni artykuł: Tak wygląda bułgarska Miss Implantów. Żeby powiększyć sobie piersi, wz... Następny artykuł: Siostra Julii Wieniawy też będzie sławna? Dostała rolę w nowym serialu...

Wiemy, jak będą wyglądać dzieci Meghan i Harry'ego. Zobaczcie wizualizację

Zobaczcie, jak będą wyglądać dzieci Meghan i Harry'ego. Graficy zwizualizowali również książęcą parę za kilkadziesiąt lat. Bardzo się zmienią?

Od ślubu Meghan i Harry'ego minęły zaledwie trzy miesiące, a media prześcigają się w plotkach na temat ich planów na przyszłość. Ostatnio graficy posunęli się do tego stopnia, że na zlecenie brytyjskiego ośrodka specjalizującego się w operacjach plastycznych Centre For Advanced Facial Cosmetic & Plastic Surgery przygotowali wizualizację tego, jak księżna i książę  Sussex będą wyglądać jako staruszkowie. Bardzo się zmienią?

Księżna Meghan i książę Harry jako staruszkowie

Według grafików czas będzie dla pary łaskawy. Meghan wciąż będzie zachwycać urodą, pomimo, że wokół jej oczu pojawią się liczne kurze łapki, a usta wieńczyć będą wydatne zmarszczki śmiechu. Pomimo tego księżna nadal będzie cieszyć się swoją piękną cerą, prawdopodobnie dzięki jej taniemu i skutecznemu sposobi pielęgnacji cery, który działa lepiej od botoksu. Ponad to noszenie delikatnego makijażu i stosowanie regularnych parówek na twarz, dodatkowo przyczyni się do tego, że jako staruszka księżna Sussex nadal będzie pięknością.

Jak zakładają eksperci od obróbki zdjęć, czas będzie równie łaskawy dla jej małżonka. W przeciwieństwie do swojego brata Williama, kilkudziesięcioletni Harry postrzegany jest przez grafików jako posiadacz bujnej, kędzierzawej czupryny. Pomimo, że jego twarz usiana będzie licznymi zmarszczkami, przede wszystkim poziomymi zmarszczkami na czole z widoczna lwią bruzdą i z czasem będzie coraz bardziej podobny do swojego ojca, to nadal pozostanie w nim coś zadziornego przystojniaka, jakim był kiedyś.

Jak będą wyglądać dzieci Meghan i Harry'ego

Graficy nie omieszkali również stworzyć symulacji tego, jak w przyszłości będą wyglądać dzieci książęcej pary. Amerykański grafik Joe Mullins przeanalizował charakterystyczne cechy anatomiczne pary, jak zarys twarzy, układ oczu, kolor skóry i włosów, dzięki którym stworzył wizualizację przyszłych dzieci Meghan i Harry'ego.

Nie da się ukryć, że córeczka pary jest niewyobrażalnie podobna do Meghan. Ma te same okrągłe, błyszczące ciemne oczy, idealnie ułożone lśniące czarne włosy i piękną oliwkową karnację. Synek ma odziedziczyć po mamie ciemniejszy kolor skóry i okrągłe oczy, choć ich kolor jest będzie zbliżony do koloru oczu Harry'ego. Podobnie jak tata również ma być posiadaczem kręconych rudych włosów.

Co sądzicie o tych symulacjach? Też tak wyobrażacie sobie książęcą parę za kilkadziesiąt lat.

Zdjęcia: EastNews/ Zdjęcie główne: Instagram

Przeczytaj także: Wygraj jeden z 5 zestawów urządzeń do twarzy i ciała od marki Braun!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:56

Zobacz także

Nasze propozycje