Poprzedni artykuł: Shakira wyprowadziła się z domu! Czy to koniec jej związku z Pique? Następny artykuł: Krystian Wieczorek ambasadorem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Diag...

Pamiętacie Olę z 'Top Model'? Nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

Kobieta,
,
, tagi: Top Model, metamorfozy gwiazd
Przemiana w programie była dopiero początkiem - dopiero później przeszła prawdziwą metamorfozę!

Aleksandra Ławnik-Sadkowska z "Top Model" bardzo się zmieniła! O uczestniczce piątej edycji popularnego programu znów jest głośno - wszystko za sprawą zaskakującej metamorfozy, jaką przeszła. Jak dziś wygląda była mieszkanka domu modelek?

Jak zmieniła się Ola Sadkowska z "Top Model"?

Spośród uczestników piątek edycji "Top Model" to właśnie ona budziła szczególne zainteresowanie widzów i mediów. 18-letnia wówczas Ola zwróciła na siebie uwagę już podczas castingów, a w trakcie programu dała się poznać jako osoba, która mimo trudnej przeszłości jest gotowa walczyć o lepsze jutro. Nie miała w życiu lekko - przez trzy lata nie chodziła do szkoły, trafiła do izby dziecka, a później do ośrodka wychowawczego. Chociaż długo czuła się gorsza od innych, bardzo chciała się zmienić - na lepsze.

Ola nie czuła się dobrze w domu modelek - przed kamerą mówiła, że trudno jej się porozumieć z pozostałymi uczestnikami programu. Ostatecznie odpadła z rywalizacji w szóstym odcinku, ale dziś wiele wskazuje na to, że umiała wykorzystać swoją szansę. Dwa lata po przygodzie z "Top Model" znów jest na ustach wszystkich - choć w programie zmieniono jej wygląd, dopiero teraz przeszła prawdziwą metamorfozę. Ci, którzy na oficjalnej stronie programu nazywali ją w komentarzach "przeciętną" i "bez wyrazu" dziś mogą co najwyżej zacisnąć zęby z zazdrości - Ola zmieniła się w przepiękną kobietę!

20-latka zeszczuplała, zmieniła sposób ubierania się i makijaż. Nie porzuciła marzeń o karierze modelki i aktywnie szuka swojego miejsca w świecie mody. Patrząc na jej aktualne zdjęcia trudno rozpoznać tamtą smutną nastolatkę z programu - trzymamy za Olę kciuki i życzymy jej powodzenia!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniła się Ola z "Top Model" - rozpoznalibyście ją?

Zobacz też: Victoria Beckham ma... siostrę bliźniaczkę?

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:39

Zobacz także

Nasze propozycje