Poprzedni artykuł: Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt – pokazał urocze zdjęcie z dzi... Następny artykuł: Ta modelka nie cierpi na chorobę skóry. Ona ma... dwa ciała! Sprawdź,...

Pamiętacie Kasię Berg z Na Wspólnej? Ależ się zmieniła! Będziecie w stanie ją rozpoznać?

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Julia Chatys, Na wspólnej
21-letnia aktorka coraz mniej przypomina dziewczynkę w okularach, którą pamiętamy z serialu "Na Wspólnej" - zobaczcie, jak pięknie wyrosła!

Pamiętacie wygadaną córkę Bogdana Berga z serialu "Na Wspólnej"? Wcielająca się w postać Kasi aktorka Julia Chatys w chwili dołączenia do obsady miała zaledwie 15 lat - szatynka w okularach szybko zjednała sobie sympatię widzów. Od tamtej pory minęło kilka lat, a nastolatka zmieniła się w piękną młodą kobietę!

Jak dziś wygląda Julia Chatys?

Kasia Berg jakiś czas temu zniknęła z serialu - aktorka postanowiła wziąć wolne od pracy na planie, by móc całkowicie poświęcić się studiom w Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jednak jej fani mogą być spokojni - wkrótce znów wróci na ekrany, a tymczasem możemy podziwiać ją na zdjęciach, które publikuje na swoim koncie na Instagramie. A jest na co popatrzeć!

Julia wyrosła na atrakcyjną kobietę - po niepozornej dziewczynce noszącej charakterystyczne, duże okulary nie ma dziś śladu. 21-latka widocznie wyszczuplała, jednocześnie zyskując kobiece krągłości, które chętnie podkreśla. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia - rozpoznałybyście w niej "dawną" Kasię Berg?

Co sądzicie o metamorfozie Julii? Lubicie jej postać z "Na Wspólnej"?

Zobacz też: Skrzypcowe biodra są hitem Instagrama - czy ty też masz takie?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 21:05

Zobacz także

Nasze propozycje