Poprzedni artykuł: Startuje VIVA! Photo Awards – NAJWIĘKSZY KONKURS FOTOGRAFICZNY W POLSC... Następny artykuł: Zaistniał dzięki 'Big Brotherowi' i łamał kobiece serca. Jak dzisiaj w...

W 2011 roku została polską Top Model. Jak dziś wygląda Olga Kaczyńska?

Kobieta,
,
, tagi: Top Model, metamorfozy
Po jej charakterystycznej "baby face" nie ma dziś śladu - zobaczcie, jak się zmieniła Olga Kaczyńska z Top Model!

Pamiętacie Olgę Kaczyńską, laureatkę drugiej edycji Top Model? Od dnia, w którym wygrała program minęło już ponad sześć lat, a ona sama mocno się zmieniła. Jak wygląda dzisiaj?

Metamorfoza Olgi Kaczyńskiej, laureatki drugiej edycji Top Model

Choć zmagania kolejnych mieszkańców domu modelek śledzimy na antenie już od ładnych paru lat, to właśnie pierwsze dwie edycje budziły w nas największe emocje. Olga Kaczyńska, która po Paulinie Papierskiejzostała drugą polską Top Model, bez wątpienia zalicza się do grona uczestniczek, które najbardziej zapadły nam w pamięć. 19-latka o charakterystycznej urodzie zachwycała fanów, choć jej urocza "baby face" i seksowne krągłości bywały przedmiotem narzekań jurorów. Mimo to Olga ostatecznie wygrała program, zyskując przepustkę do świata modelingu.

Dziś Olga ma 25 lat i wygląda inaczej niż za czasów Top Model. Dziewczyna najwyraźniej wzięła sobie do serca rady, jakie otrzymała w programie - widocznie schudła, a jej buzi dziś już raczej nikt nie odważyłby się porównać do "księżyca w pełni". Olga ma też ciemniejsze włosy, a na Instagramie chętnie pokazuje się w codziennej, bardzo naturalnej odsłonie - nierzadko bez makijażu. Na wielu ujęciach wygląda młodziej niż w czasach, gdy brała udział w programie.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak się zmieniła Olga - co sądzicie o tej metamorfozie?

Zobacz też: Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o ponad... 30 lat!

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:46

Zobacz także

Nasze propozycje