Poprzedni artykuł: Najchętniej kupowane przez kobiety perfumy taniej nawet o 100 zł! Gdzi... Następny artykuł: Antonio Banderas schudł i bardzo się zmienił - co się stało ze znanym...

Pamiętacie długowłosego ukochanego doktor Quinn? Zobaczcie, jak dziś wygląda serialowy Sully!

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy, metamorfozy gwiazd, Jane Seymour, Doktor Quinn, Joe Lando
Długie, falujące włosy i uwodzicielski uśmiech - w Sullym kochała się niejedna z nas. Czy rozpoznałybyście go dzisiaj?

Pamiętacie przystojnego chłopaka Dr Quinn? Od czasów, gdy Sully wzbudzał westchnienia żeńskiej części widowni minęło już ponad dwadzieścia lat. Jak dziś wygląda aktor wcielający się w postać uwodzicielskiego trapera?

Jak zmienił się Joe Lando - Byron Sully z "Doktor Quinn"?

"Doktor Quinn" to jeden z tych kultowych seriali, które w latach 90-tych przyciągały przed telewizory prawdziwe tłumy. Perypetie bostońskiej lekarki, która rozpoczyna praktykę na Dzikim Zachodzie oglądałyśmy równie wytrwale, co wieczorynkę ;) Choć od tamtej pory minęło sporo czasu, odtwórczyni głównej roli, Jane Seymour, tak naprawdę niewiele się zmieniła. Jednak w przypadku jej ekranowego partnera sprawa wygląda nieco inaczej.

Joe Lando, aktor, który zyskał sławę dzięki roli Byrona Sully'ego, ma dziś 55 lat i na pierwszy rzut oka trudno w nim rozpoznać niegdysiejszego amanta. Żeby nie było nieporozumień - wciąż jest przystojnym mężczyzną, jednak z czasem po prostu mocno się zmienił. Przede wszystkim nie ma już długich włosów - co ciekawe, w okresie produkcji "Doktor Quinn", aktor do ich noszenia był... zobowiązany umową. Dziś może się już czesać, jak tylko zechce i wcale nie ukrywa, że z roku na rok przybywa mu siwych włosów.

Źródło zdjęć: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Choć aktor pozostaje aktywny zawodowo i co pewien czas pojawia się na wielkim ekranie, postać Sully'ego pozostała jego najbardziej rozpoznawalną rolą. Cóż, trzeba mu oddać, że był w niej znakomity - aż miło powspominać :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Joe Lando - rozpoznajecie w nim ukochanego Doktor Quinn?

Zobacz też: Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Gwiazda dawno nie wyglądała tak... grzecznie?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj nowości kosmetyczne!

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 10:56

Nasze propozycje