Poprzedni artykuł: Michał Wiśniewski po raz piąty weźmie ślub? Następny artykuł: W Gdańsku wzruszająco uczczono pamięć Pawła Adamowicza

Jak dzisiaj wyglądają córki Pawła Adamowicza?

Kobieta,
,
, tagi: dzieci gwiazd
Tragicznie zmarły Paweł Adamowicz miał dwie córki, które nagle musiały się pogodzić ze śmiercią ukochanego ojca. 2019 rok na pewno był dla nich trudny. Zobaczcie, jak się zmieniły.

Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przemawiający Paweł Adamowicz został ugodzony nożem przez mężczyznę, który się wdarł na scenę. Po długiej reanimacji i skompliowanej operacji, niestety prezydenta Gdańska nie udało się uratować. Zostawił żonę i dwie córki, które bardzo mocno się wspierają. W obliczu takiej tragedii, dziewczynki przeszły przyspieszony kurs dorastania.

paweł Adamowicz z rodziną

W jednym z wywiadów, żona Pawła Adamowicza, Magdalena zdradziła, że zarówno ona, jak i córki jeszcze nie pogodziły się z jego śmiercią. Nie mogą uwierzyć, że już go nie zobaczą.

Był taki moment po śmierci męża, kiedy córki pytały się mnie, czy my już zawsze będziemy nieszczęśliwe i smutne. I ja wtedy bardzo dokładnie im tłumaczyłam, że jest czas smutku, ale że będzie też czas radości i wesołych momentów - tłumaczyła Magdalena Adamowicz.

Jak teraz wyglądają córki Pawła Adamowicza?

Żona prezydenta Gdańska została europosłanką. Młodsza córka Teresa wyjechała z nią do Brukseli, a starsza Antonina została w Gdańsku, gdzie chodzi do liceum. Widać też, że jest ona mocną podporą dla matki i robi się coraz bardziej do niej podobna.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Antonina i Teresa.

Źródło zdjęcia głównego:  EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 09:35

Nasze propozycje