Poprzedni artykuł: Płaski brzuch dwa tygodnie po porodzie – bez diety i forsownych ćwicze... Następny artykuł: Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 26 lat! Fani: 'Dla niektórych czas...

Zombie Angelina pokazała, jak naprawdę wygląda! Wcale nie miała operacji?

Jej zdjęcia obiegły cały świat - teraz okazuje się, że udało jej się... wszystkich oszukać. Zombie Angelina pokazała, jak naprawdę wygląda jej twarz!

Sahar Tabar, nazywana w mediach Zombie Angeliną, znów jest na ustach wszystkich! Po tym, jak jej zdjęcia stały się internetową sensacją, dziewczyna zabrała głos i wyjaśniła, że... wcale tak nie wygląda.

Zombie Angelina to tylko... Photoshop?

19-letnia Iranka stała się "sławna" za sprawą szokujących zdjęć, które publikowała na swoim Instagramie - przez kilka dni media informowały, że jej karykaturalny wygląd jest efektem kilkudziesięciu operacji plastycznych i niezdrową fascynacją Angeliną Jolie. Przyznajemy otwarcie - my też dałyśmy się nabrać.

W rozmowie z korespondentką RIA Novosti Sahar zdementowała wszystkie medialne doniesienia na swój temat. Owszem, ma zoperowany nos i powiększone usta, ale cała reszta to tylko makijaż i... Photoshop. Co więcej, dziewczyna twierdzi, że nigdy nie próbowała upodabniać się do gwiazdy "Tomb Raider". Na dowód pokazała swoje "prawdziwe" zdjęcie: 

O co w takim razie chodzi z fotografiami, które zapewniły jej rozgłos? Sahar twierdzi, że to dla niej forma sztuki i sposób na wyrażanie samej siebie - cała reszta spekulacji nie ma nic wspólnego z prawdą. I całe szczęście! Trzeba jednak przyznać, że jej makijażowe umiejętności naprawdę robią wrażenie.

Zobacz też: Beyonce ma siostrę bliźniaczkę? Ta dziewczyna mogłaby dublować ją w teledyskach

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:49

Zobacz także

Nasze propozycje