Poprzedni artykuł: Wszystko rozumiem, ale boję się mówić po angielsku... - jak się przeła... Następny artykuł: Amerykańskie media: Angelina Jolie waży tylko 35 kilo! Na dowód pokaz...

Jak odmówić seksu, żeby on się nie obraził ani nie... zdradził

Kobieta, , tagi: seks, mężczyzna, związek
Od tygodnia mówisz, że boli cię głowa, a on zachowuje się, jakby miał zaraz eksplodować? Jeśli nie masz ochoty na seks, nie zmuszaj się do współżycia, ale zaproponuj partnerowi rozkoszną alternatywę. Na pewno pójdzie na ten układ!

Gdy on nie ma ochoty na romantyczny wieczór, bo wkurzył go szef, jest zmęczony po treningu albo woli iść na piwo z kolegami, potrafisz obrazić się na kilka kolejnych dni. Kiedy on stroi fochy, gdy ty mówisz, że dzisiaj nie jest ten dzień, dziwisz się, że jest taki wrażliwy. Pamiętaj, że on też ma uczucia! A sfera seksualności jest dla niego szczególnie ważna. Co robić, gdy nie masz ochoty na seks, nawet jeśli miałaś noworoczne postanowienia, że zostaniesz boginią seksu?

Zamiast asertywnie wyrzucać z siebie „nie, nie, nie”, potraktuj rozmowę z partnerem jak negocjację. Jeśli dzisiaj nie pójdziemy do łóżka, jutro proponuję ci seks w samochodzie albo w miejscu publicznym. Chociaż nie mam ochoty, żeby być dotykaną, mogę dotykać ciebie. Nie czuję się atmosfery, ale może mnie zachęcisz?

Mężczyzn kręci, gdy przejmujesz inicjatywę.

Sprawdź, jak odmówić, żeby on... nawet tego nie zauważył.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:58

Zobacz także

Nasze propozycje