Poprzedni artykuł: Martyna Gliwińska o ojcu swojego dziecka: "Jarosław Bieniuk mówi niepr... Następny artykuł: Kobieta oglądająca program telewizyjny uratowała życie prowadzącej go...

Jak poderwać chłopaka? Te sztuczki ci w tym pomogą

Kobieta, , tagi: miłość, związek
W życiu każdej z nas choć raz pojawia się pytanie „jak poderwać chłopaka?”. Również na naszym forum ta kwestia budzi ogromne zainteresowanie. Jak więc sprawić, żeby obiekt naszych westchnień zwrócił na nas uwagę?

Spotkanie z osobą, która jest dla nas atrakcyjna nie tylko wywołuje w nas ogromne podniecenie, ale też stres. Jak się ośmielić i przejąć inicjatywę, by nasz wybranek zwrócił na nas uwagę, a przede wszystkim, jak zrobić na nim jak najlepsze wrażenie? Takie pytanie zadaje sobie tysiące Wizażanek na naszym forum. Postanowiłyśmy więc zebrać ich najlepsze sztuczki i odpowiedzieć na odwieczne pytanie: „jak poderwać chłopaka?”.

Jak poderwać chłopaka?

Ostatnio na naszym forum niezwykłym zainteresowaniem cieszy się wątek „Jak się ośmielić i poderwać chłopaka?”, założony przez dziewczynę która planuje wyjść z inicjatywą i zwrócić na siebie uwagę obiektu swoich westchnień.

Chciałabym go poderwać, ale chyba nie czuję się na siłach. Jest naprawdę atrakcyjny i popularny. Ja też jestem fajna, zabawna i atrakcyjna, niby mam powodzenie, ale w tym wypadku to ja musiałabym zwrócić jego uwagę. Zwykle podrywają mnie normalni i zwykli chłopcy, oni podchodzą pierwsi i w takich sytuacjach wiem, że im się podobam, więc po prostu mogę być sobą i będzie ok. Teraz to ja muszę zrobić jakiś krok i nie wiem jak to zrobić. Zdarzyło nam się rozmawiać, ale w grupie, nigdy na osobności. Macie jakieś rady, jak się przełamać i nie stresować? – pisze na naszym forum jedna z użytkowniczek.

Nie trzeba było długo czekać, by pod wątkiem pojawiło się wiele odpowiedzi zachęcających dziewczynę do tego, by zapomniała o wątpliwościach i zawalczyła o swoje szczęście.

Jak poderwać chłopaka: te sztuczki ci pomogą

Postaw na naturalność – tak brzmiała większość porad Wizażanek. Forumowiczki z własnego doświadczenia sugerowały dziewczynie, by nie przedstawiała ukochanemu wyidealizowanego obrazu siebie, lecz pokazała mu swoją prawdziwą twarz.

Jeżeli chcesz go bliżej poznać i spróbować zainteresować go swoją osobą to bądź naturalna, bądź sobą. W końcu zależy Ci, żebyś to Ty się mu podobała, a nie jakaś wykreowana przez Ciebie postać – radzi jej forumowiczka.

Wizażanki podkreślały, żeby założycielka wątku przez cały czas była sobą, ponieważ kłamstwa nie tylko bardziej mogą ją zestresować, ale co gorsze szybko wyjść na jaw.  Przez taką wpadkę kobieta nie tylko straci w oczach obiektu swoich westchnień, ale też może narazić się na ośmieszenie.

Zobacz także: Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn?

Wiele forumowiczek sugerowało również, że jeśli dziewczyna nie może ośmielić się i spróbować zainicjować rozmowy sam na sam z chłopakiem, powinna spróbować zwrócić jego uwagę podczas rozmowy w grupie. Wyróżnij się z tłumu i bardziej udzielaj się, kiedy rozmawiacie w grupie – to według Wizażanek najlepszy sposób na podryw.

Zagadaj do niego, bardziej się udzielaj kiedy rozmawiacie w grupie, nie stresuj się podczas rozmowy, bo to działa na Twoją niekorzyść. Może macie jakieś wspólne hobby, tematy, o których moglibyście porozmawiać? – sugeruje jedna z komentujących.

Dobrym punktem zaczepienia jest rozmowa w grupie, w trakcie której możesz zwrócić się bezpośrednio do niego i napomknąć o wspólny temat. Wtedy w naturalny sposób odczepiacie się od grupy – wtóruje jej inna forumowiczka.

Zobacz także: Żeby poderwać chłopaka, wysłała mu... prezentację w PowerPoincie! Z jakim rezultatem?

Pojawiło się także wiele głosów sugerujących, by dziewczyna podczas rozmów w grupie za każdym razem podzielała opinie obiektu swoich westchnień i ochoczo przyznawała mu rację nawet w kwestiach spornych.

Jeżeli facet nie zauważy "naturalnego i odruchowego" przyznania mu racji i wsparcia, oraz zignoruje uśmiech i kontakt wzrokowy, to można zapomnieć o sprawie – podsumowuje holgath.

Jednakże ta rada nie spotkała się z dużym uznaniem, ponieważ kłóci się z zasadą naturalności. Jeśli za każdym razem dziewczyna z entuzjazmem będzie popierać mężczyznę rezygnując z własnego zdania, wyjdzie na nieautentyczną.

Raczej podchodziłbym ostrożnie do jakiegokolwiek sztucznego wyrażania aprobaty. Zrobi się niebezpiecznie, kiedy ktoś będzie chciał kontynuować rozmowę i ciągnąć nas za język – podkreśla internautka.

Pewność siebie to podstawa – to kolejna sentencja, którą podkreślało wiele Wizażanek, według których mężczyźni cenią odważne i pewne siebie kobiety, które wiedzą czego chcą i jasno sugerują swoje potrzeby. Dlatego też na naszym forum nie zabrakło głosów sugerujących, by dziewczyna jasno dała do zrozumienia chłopakowi, że jest nim zainteresowana, np. za pomocą dyskretnego dotyku, czy wymownych spojrzeń.

Po pierwsze pewność siebie. To podstawa, zwłaszcza u kobiety. Nie raz się już przekonałem, że pewne siebie kobiety o przeciętnej fizjonomii usidlą faceta znacznie szybciej niż skromne a fizycznie atrakcyjne – pisze forumowiczka.

Faceci nie podchodzą do każdej (nawet jeśli jest ładna) bo jeśli nie daje oznak zainteresowania, to na bank go – komentuje jedna z użytkowniczek naszego forum. W pierwszej kolejności podchodzi się do wolnych i pokazujących zainteresowanie – dodaje.

Niektóre forumowiczki sugerowały również nawiązanie kontaktu z chłopakiem za pomocą portali społecznościowych, czy wspólnych grup zainteresowań. Według nich taki zabieg zbliży parę do siebie i da mężczyźnie jasny sygnał, że założycielka wątku jest nim zainteresowana. Jeśli to właśnie ta ostatnia rada jest dla was najbardziej atrakcyjna, przypominamy, że istnieje pewny trik, dzięki któremu za pomocą wiadomości tekstowych staniecie się bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzn. Pisząc to zwiększycie swoje szanse na znalezienie partnera.

Co myślicie o tych poradach? Zadziałają na każdego faceta?

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2019, 22:51

Nasze propozycje