Poprzedni artykuł: Nadciąga najgorszy dzień w roku - zobacz, kiedy wypada! Następny artykuł: Tak odważnej sesji zdjęciowej Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze nie mia...

Nowoczesne oświadczyny - jak się nie wykąpiesz, nie będziesz miała pierścionka? :)

Kobieta,
,
, tagi: kąpiel, pierścionek zaręczynowy
Kąpiel w wannie nabiera głębszego znaczenia. Po przeczytaniu tego tekstu, niektóre kobiety mogą do niej wskakiwać chętniej niż zwykle, a inne pokochają prysznic. Sprawdźcie, o co chodzi;)

Część z nas marzy o ślubie, inne niekoniecznie. Te pierwsze, które już z niecierpliwością czekają na pierścionek zaręczynowy, powinny zwrócić uwagę na najnowszy trend (tak, jak widać i tutaj obowiązuje pewna moda).

Zobaczcie także:  12 najgorszych... sukni ślubnych! Tych zdjęć już nigdy nie zapomnicie ;)

Otóż oprócz tego, że kobiety pokochały kule do kąpieli, to jeszcze panowie znaleźli ich inne wykorzystanie. Chodzi o oświadczyny. Pewna firma nawet specjalizuje się w wysyłaniu kul do kąpieli z ukrytymi pierścionkami. Ich cena jednak nie jest wysoka, ale za to dołączony do nich może być kod loteryjny, dzięki któremu można wygrać cacko warte nawet 5 tysięcy dolarów.

Jednak wróćmy do naszej historii. Otóż na Twitterze zawrzało po tym, jak użytkowniczka "kennessy" wrzuciła zdjęcie pierścionka od ukochanego, który ukazał się jej oczom po rozpuszczeniu kuli do kąpieli. Swoją drogą dobrze, że go nie spuściła do odpływu;)

W tym przypadku nie była to propozycja ślubu, a raczej dopiero jego obietnica, więc użytkowniczka nadal czeka na swój wymarzony pierścionek, ale jej partner dał jej spore nadzieje, że kiedyś się doczeka:)

Oby tylko przy droższym upominku wybrał bardziej zauważalną formę zapakowania i wręczenia pierścionka zaręczynowego.

A wy co myślicie o takich zaręczynach?

Zobaczcie także:  W jej sukniach ślubnych "tak" powiedziały Jennifer Lopez czy Mariah Carey! Zobaczcie nową kolekcję królowej mody ślubnej

Zapisz

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:15

Zobacz także

Nasze propozycje