Poprzedni artykuł: Nagrody "Najlepsze dla Urody 2016" rozdane! Jakie kosmetyki zostały wy... Następny artykuł: Detoks, gotowanie bez cukru, a może nowy trend w fitnessie? Znamy idea...

Też oszukujecie na Instagramie?:) Zobaczcie, jak powstają „idealne" zdjęcia

Kobieta, , tagi: instagram
Oglądasz zdjęcia na Instagramie i zazdrościsz innym? Że zdrowo żyją, mają kochanego partnera, świetnie się bawią? Prawda może być zupełnie inna...

Wam też świat Instagrama wydaje się być często nierealny? Większość osób dodaje tam fotki, które są idealne. Charakteryzują je przemyślane kompozycje, ład i porządek albo artystyczny nieład, który ostatecznie też wygląda imponująco. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia dodawane z treningów czy wizyt w restauracji.

Polecamy: Jesteś singielką, a wokół cienie są same pary? Ta dziewczyna pokazuje, jak wygląda takie życie

Każda "szanująca się" instagramowiczka powinna mieć też zdjęcie bez makijażu, najlepiej zaraz po przebudzeniu, na którym wygląda promiennie. "Lajki lecą", ale ile w tych zdjęciach jest prawdy?

Doskonale pokazuje to materiał video, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Znajdziemy na nim scenki przedstawiające, jak tak naprawdę wygląda nieraz tworzenie zdjęć, które następnie trafiają do social mediów. Wniosek? Jeśli zazdrościcie komuś idealnego życia na podstawie jego zdjęć z Instagrama - zapomnijcie o tym szybko. Ten film wam udowodni, ile w tym ideale może być prawdy.

Polecamy także:  Ta blogerka pokazała, jak cierpi jej skóra. Nie uwierzycie!

Foto: Pinterest

Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:01

Zobacz także

Nasze propozycje