Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska wyznaje, że przechodzi właśnie najtrudniejszy okres w... Następny artykuł: Antykoncepcja dla mężczyzn to nie MIT! Tylko czy my zniesiemy te efekt...

TYLKO U NAS! Zobacz, jak powstawała najnowsza książką Red Lipstick Monster

Kobieta, , tagi: Red Lipstick Monster, Tajniki DIY
Data premiery „Tajników DIY” zbliża się wielkimi krokami. Książka będzie dostępna 9 listopada, ale my już dzisiaj "zdradzamy", co możecie w niej znaleźć :).

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z backstage’u, które przybliżą Wam ogrom pracy, jaki musiała włożyć Ewa Grzelakowska-Kostoglu w przygotowanie nowej książki. Projekt wymagał współpracy z doświadczonymi grafikami, a także fotografami – dzięki nim nawet najmniejszy element został perfekcyjnie dopracowany.

Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasy, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich – mówi Ewa Grzelakowska-Kostoglu.

„Tajniki DIY” to nie tylko przepisy na domowej roboty kosmetyki, ale również na własnoręcznie wykonane organizery. Dzięki nim dużo łatwiej zapanujecie nad stosem rzeczy, które leżą na biurku. A może wykorzystacie je do posegregowania kosmetyków i pędzli do makijażu? Oprócz tego zobaczycie również, jak łatwo można zorganizować SPA w domowym zaciszu. Aromatyczne kule do kąpieli oraz aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser, to tylko przedsmak tego, co przygotowała Ewa.

Na zdjęciach widać również małego pomocnika, bez którego Red Lipstick Monster chyba by sobie nie poradziła :). Jesteście ciekawe o kogo chodzi i jak powstawały „Tajniki DIY”? Sprawdźcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz także: Pierwsza książka Red Lipstick Monster to hit!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:32

Zobacz także

Nasze propozycje