Poprzedni artykuł: Agnieszka Włodarczyk szczerze o związku z Krawczykiem: "Zaczęłam się p... Następny artykuł: Ta dziewczyna została zhejtowana w sieci! Dlaczego? Nie chodzi wcale o...

Wyglądają jak bliźniaczki, a nie mają ze sobą nic wspólnego! I jest ich więcej niż dwie...

Kobieta, , tagi: bliźnięta
W trakcie zakupów w San Diego, siedemnastoletnia Santana Gutierrez zobaczyła swojego sobowtóra! Okazuje się, że identycznie wyglądających dziewczyn jest więcej...

17-letnia Santana obecnie studiuje na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego. To właśnie tam udała się na zakupy do Fashion Valley. Podeszła do niej dziewczyna (Isobel) zbierająca datki na organizację Save the Children.

Zobaczcie także:  Odkryto, w jakim wieku najlepiej urodzić pierwsze dziecko. Wcale nie przed 30.!

Santana wtedy pomyślała, że przecież Isobel wygląda dokładnie tak samo jak ona. Jak przyznaje: "W pewnym sensie źle się czułam, ponieważ zupełnie nie słuchałam, co do mnie mówi. Wszystko o czym myślałam, to było: Ona wygląda dokładnie tak jak ja". Jak można się domyślać, pierwsze co przyszło im do głowy, to zapytanie rodziców, czy aby na pewno jest to przypadek, ale ci byli tak samo zdziwieni tym podobieństwem, jak same zainteresowane. Ich matki już planują spotkanie. 

Dziewczyny zrobiły sobie zdjęcie, które Santana umieściła na swoim Twitterze.

Użytkownicy także od razu zauważyli ich uderzające podobieństwo. Co więcej, dziewczyna dostała fotografie także innych osób, które wyglądają jak ona. Jest wśród nich m.in. aktorka, Auli'i Cravalho. 

Zobaczcie także:  O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Mówi się, że każdy z nas może mieć sobowtóra, ale chyba sami przyznacie, że niespodziewane spotkanie aż tak podobnej osoby, może być szokiem. Dziewczyny bowiem oprócz tego, że mają podobne rysy twarzy, to jeszcze charakteryzują się taką samą fryzurą. 

Foto: Twitter

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:21

Zobacz także

Nasze propozycje