Poprzedni artykuł: Kinga Rusin odpowiada na ostre słowa Hanny Lis na Instagramie? Zobaczc... Następny artykuł: 4 największe mity o miesiączce! Do tej pory na pewno wierzyłaś w choć...

Uwodzi mężczyzn i podnosi pewność siebie. Zapozuj tak do zdjęcia, a będziesz wyglądać atrakcyjniej!

Kobieta, , tagi: zdjęcia, instagram
Bella Hadid wie, jak zwabić fanów na swój instagramowy profil. Niedawno dodała zdjęcia w pozycji, która może i wygląda dziwnie, ale skutecznie zwiększa atrakcyjność każdej kobiety!

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Podczas pozowania do zdjęcia wszystko ma znaczenie. W tym przypadku nie tylko makijaż powinien wyglądać dobrze (podpowiadałyśmy już, czego unikać w make-upie, kiedy robisz sobie selfie). Równie istotne jest to, jak się ubierzesz, a przede wszystkim, jak ustawisz się przed obiektywem aparatu

W ostatnim czasie na Instagramie pojawiło się sporo zdjęć użytkowniczek, które przybierają do zdjęć pozę bajkowej Bambi. Ustawienie się w ten sposób do zdjęcia optycznie odejmuje kilka kilogramów i sprawia, że wyglądamy o wiele bardziej atrakcyjnie - wręcz ponętnie! Co ciekawe, nie ma większej filozofii, która tłumaczyłaby, dlaczego akurat taka pozycja stała się wyjątkowo popularna. 

Zdjęcia: Instagram; Instagram

Pozycja jelonka Bambi

Odtworzenie jej wcale nie jest trudne. Musisz po prostu uklęknąć na delikatnie rozstawionych kolanach i usiąść na stopach. Niektóre kobiety podpierają się jeszcze ręką z tyłu lub opierają dłonie na talii i wypychają do przodu biodra. Musimy przyznać, że najbardziej seksownie pozycja Bambi prezentuje się w szortach i kostiumie kąpielowym. 

Zobacz także:W co się ubrać, aby wyglądać szczuplej?

Ta pozycja została określona imieniem bajkowego jelonka zapewne dlatego, że Bambi często mogliśmy oglądać w pozycji z podkulonymi nóżkami.

Źródło zdjęcia: Pinterest

Musimy też przyznać, że naprawdę wiele kobiet wygląda w tej pozycji korzystnie. W naszej galerii możecie zobaczyć przykładowe zdjęcia z Instagrama.

Zdjęcie główne: Pinterest

Jeśli nie chcesz, aby Twoja skóra świeciła się na zdjęciach, użyj tych jednego z tych pudrów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:01

Zobacz także

Nasze propozycje