Poprzedni artykuł: Pracownicy królowej Elżbiety dostaną świąteczny prezent z... supermark... Następny artykuł: Pamiętacie złośliwego brata Kevina McCallistera? Dziś jest nie do pozn...

5 sposobów na seks podczas... rodzinnych świąt

Kobieta, , tagi: seks
Zaprosiliście rodziców na święta do siebie, a oni postanowili zostać kilka dni dłużej? A może jedziecie odwiedzić teściów na drugim końcu Polski i musicie przez parę noc spać na kanapie w dużym pokoju? Nie musicie rezygnować z bliskości – znamy pięć sprawdzonych sposobów na seks udany nawet wtedy, kiedy rodzice są w pobliżu.

Nie chcesz rezygnować z seksu nawet wtedy, gdy jest spora szansa, że rodzice za ścianą nie śpią? Naucz się przeżywać przyjemność po cichu. Jeśli to nie wchodzi w rachubę, weź z partnerem dłuuuuugi prysznic, wybierzcie się na przejażdżkę samochodem albo po sprawunki... wyślij rodziców.

Zobacz 5 sprawdzonych sposobów na udany seks w domu rodzinnym. Może wykorzystasz do tego jakieś świąteczne gadżety (przecież nauczyłaś się już, jak korzystać z domowych gadżetów, by go rozpalić:) Przecież Święta mają być czasem radości – po co rezygnować z tej największej?;) 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:00

Zobacz także

Nasze propozycje