Poprzedni artykuł: Dakota Johnson na Milan Fashion Week - od pięknej sukni uwagę odwracał... Następny artykuł: Znany dziennikarz 22 lata temu - stare zdjęcia Marcina Prokopa robią f...

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście tę uroczą dziewczynkę?

Kobieta, , tagi: Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z czasów, kiedy była dziewczynką. Czy rozpoznajecie znaną trenerkę?

Jak Anna Lewandowska wyglądała w dzieciństwie? Najczęściej porównywaliśmy jej wygląd z perspektywy kilkunastu lat. Teraz jednak pokazała nam, jak wyglądała mając zaledwie kilka lat.

Polecamy:  Jak teraz wyglądają dziewczyny z t.A.T.u.?

Jak dawniej wyglądała Anna Lewandowska?

Jasne włosy, klipsy na uszach i... zamiłowanie do kuchni od najmłodszych lat. Dokładnie to wynika ze zdjęcia z dzieciństwa, które Anna Lewandowska umieściła na swoim Instagramie i podpisała: "jak widać od małego eksperymenty w kuchni Haha... a stylówka też niczego sobie ". Oprócz niej, na fotografii widzimy również jej brata.

Polecamy:  Dakota Johnson ma nowy tatuaż. Takiego wzoru nikt się nie spodziewał

Fanki zwróciły uwagę nie tylko na zamiłowanie do gotowania, ale tak jak podkreśliła trenerka, również na stylizację małej Ani. Na zdjęciu prezentuje się w białym golfie, niebieskich kolczykach i kolorowej frotce. Część użytkowników wspomina tamte czasy razem z trenerką:)

"Też miałam taką tęczową gumkę do włosów".
"Outfit jak na tamte czasy to i tak bardzo dobry".
"I już wtedy zgodnie z trendami klipsy na uszach to podstawa".
"@annalewandowskahpba stylówka jak stylówka ale ta gumka/frotka we włosach" - czytamy w komentarzach. 

Zobaczcie, o jakim zdjęciu mowa w naszej galerii. Jak bardzo zmieniała się Anna Lewandowska na przestrzeni lat? Tylko spójrzcie...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 05:11

Zobacz także

Nasze propozycje