Poprzedni artykuł: Na Instagramie jest piękna jak porcelanowa laleczka - nie uwierzycie,... Następny artykuł: Którego zdjęcia na Instagramie wstydzi się Kim Kardashian? Nigdy nie z...

Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała mentorka z programu 'Projekt Lady', Tatiana Mindewicz-Puacz

Kobieta, , tagi: Projekt Lady
Tatianę Mindewicz-Puacz obecnie najbardziej kojarzymy z programu "Projekt Lady", ale czy zawsze wyglądała tak perfekcyjnie? Zobaczcie, jak się prezentowała jeszcze kilka lat temu.

Tatiana Mindewicz Puacz nie od razu była dystyngowaną, dobrze ubraną kobietą. Do wszystkiego musiała dojść sama. Co wyznała w magazynie "Flesz".

"Nie urodziłam się z dobrze prosperującą firmą, mnóstwem chętnych do współpracy klientów, drogim samochodem i wakacjami na drugim końcu świata. Do wszystkiego doszłam sama, ciężką pracą".

Polecamy:  Oto jedna rzecz, którą księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyślicie się o co chodzi

W wieku 18 lat zaszła w ciążę, a kiedy syn miał roczek, została z nim sama. Jednak się nie poddała, poszła na studia dziennikarskie, pracowała w biurze reklamy jednego z magazynów. Ale to nie wszystko... Była m.in. prezenterką telewizyją i agentką Kasi Cichopek, o której do tej pory ciepło się wypowiada. Marzeniem Tatiany Mindewicz było założenie agencji PR i udało jej się je zrealizować.

"Zawsze interesowali mnie ludzie. Kiedyś chciałam pisać o nich reportaże, ale jako coach mogę lepiej zrealizować cel, który chciałam osiągnąć, czyli pomagać innym”, czytamy w magazynie "Flesz".

Polecamy:  Buntownicza Natalia Oreiro bardzo się zmieniła! Zobacz, jak teraz wygląda

Z czasem zmieniła swój też swój wizerunek. Dawniej nosiła m.in. czarne włosy i swoim lookiem przypominała buntowniczkę. Dzisiaj oglądamy ją w "Projekcie Lady" w zawsze idealnie dobranych stylizacjach, z nienagannym makijażem i manicure. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Polecamy:  Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

Foto: EastNews/ ONS

Każda kobieta powinna mieć przy sobie delikatną szminkę:)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 22:05

Zobacz także

Nasze propozycje